Herné traileryHry

Do hry Fortnite prichádzajú basketbalové skiny v spolupráci s Jordan!

Hra Fortnite síce môže byť nenávidená, no jednu vec jej zobrať nemôžeme – štúdio Epic Games sa o ňu stará bezchybne. Jeden event strieda ďalší event a tvorcovia si na svojom prídavnom obsahu dávajú naozaj záležať. Pred mesiacom sme sa dočkali veľkého spojenia s filmom Avengers: Endgame a neskôr bola zničená ikonická lokácia Tilted Towers.

Po jej zničení sa spustila Season 9, ktorá je zameraná na futuristickú tematiku. Tilted Towers nahradili Neo Tilted, zatiaľ čo sa z Retail Row stal Mega Hall. Ešte len pár dní dozadu sme vám písali o evente k filmu John Wick 3: Parabellum, ktorý dnes strieda ďalší event.

Fortnite Jordan skiny a event

Je to priam neuveriteľné, no tvorcovia si pre nás pripravili spojenie so známou basketbalovou a módnou značkou Air Jordan. Nový event nesie názov Fortnite X Jumpman, čo reprezentuje legendárneho hráča NBA Michaela Jordana. V novom móde s názvom Downtown Drop LTM sa objavíte v New Yorku, v ktorom budete plniť rôzne výzvy.

Fortnite

Zdroj: epicgames.com

Pomocou nich si môžete odomknúť kozmetický kúsok Back Board Back Bling a jeho 9 prídavných variant. Pokiaľ si zakúpite Hang Time set, budete mať prístup k viacerým výzvam, s ktorými si môžete odomknúť outfity Grind a Clutch alebo 4 unikátne spreje.

Celé to tak trochu pripomína mobilnú hru Subway Surfers, ktorú sme kedysi všetci milovali. Špeciálne Jordan outfity na sebe nemajú obuté nič iné, ako ikonické tenisky Air Jordan 1. Celý event Fortnite x Jumpan a bundle Hang Time je dostupný už dnes! Bežte si teda aktualizovať hru a nakúpiť nové štýlové outfity.

Fortnite

Zdroj: epicgames.com

Čo hovoríte na takéto nečakané spojenie? Myslíte, že tvorcom hry Fortnite niekedy dôjdu nápady? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: epicgames.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Hry

  Všetko, čo potrebuješ vedieť o hernom turnaji Red Bull M.E.O.

  Hry

  Hrajte hru FIFA20 o vyše 1 000 € v PS4 Tournaments

  Hry

  Dve výborné hry, ktoré si teraz môžete stiahnuť úplne zadarmo

  Herné traileryHry

  Hra Vivat Sloboda vás už o mesiac privíta v uliciach Bratislavy aj na PC

  Pridaj komentár