Unikol trailer na novú sezónu vo Fortnite? To musíte vidieť!

Nenechajte si ujsť

Na Fortnite subreddite zrejme unikol trailer na už siedmu sezónu, ktorá príde čoskoro. Ak je toto video pravdivé tak sa môžeme tešiť na úžasný trailer a mnoho noviniek! Uvidíme vo Fortnite napríklad čarodejníkov a robotov?

Na Reddite sa objavil trailer na novú sezónu!

Na oficiálnom Reddite hry Fortnite sa objavilo video, ktoré je zachytené len na mobilný telefón, no zachytáva video možného nového traileru. Pridal ho používateľ s menom FortniteLeakInfo, ktoré sa samozrejme k jeho príspevku hodí. Pod videom sa rozbúrila diskusia o tom či je trailer pravý alebo nie. Mnoho ľudí si myslí, že ide o podvrh avšak isté množstvo verí tomu, že ide o pravé video.

fortnite leak
Zdroj: dexerto.com

Prečo videu veriť?

Áno, je veľa dôvodov prečo videu neveriť avšak prečo môže byť tento trailer reálny? Aj keď je video natočené len na mobilný telefón je vidieť, že ide o prepracovaný trailer s úžasnými modelmi postáv ako aj efektov. Postavy ako aj efekty sa vo veľkom podobajú reálnym trailerom, ktoré štúdio Epic Games doposiaľ vytvorilo.

Čo trailer obsahuje?

Fortnite Trailer Season 7 from r/FortNiteBR

Hneď od začiatku je trailer nabitý samými novinkami. Môžeme tu vidieť napríklad nálet lietadiel alebo sci-fi vyzerajúceho robota. Žeby nový nepriatelia? Nahradia roboti zombíkov? V ďalšej časti vidíme zrejme nové skiny čarodejníkov a samozrejme aj príchod tuhej zimy.

UPDATE: Epic Games už vyvrátilo všetky informácie o tom, že tento trailer je pravý. Jedná sa vraj len o výtvor jedného z fanúšikov hry. Reálny trailer k nám príde zajtra.

Myslíte si, že je tento trailer ten, na ktorý všetci čakáme? Podľa mňa vyzerá naozaj úžasne a bol by som rád keby sa do hry podobná aktualizácia dostala! Aký je váš názor?

Zdroj: dotesports.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -