Hry

Fortnite Season 9: Zmeny, novinky a Battle Pass – Toto je všetko, čo potrebuješ vedieť!

Fortnite Season 9 je tu! Očakávaná deviata sezóna tejto mega populárnej hry prichádza, pričom nám prináša naozaj veľa vzrušujúcich vecí. Hráči si užijú rôzne zmeny, no taktiež ich potešia mnohé novinky. Dnes sa spolu pozrieme na všetko, čo by si o novej sezóne mal vedieť. Poďme teda na to!

Fortnite Season 9 – Čo treba vedieť?

Prvou dôležitou vecou je to, že aktualizácia už je spustená! Keď sa teda v tento moment prihlásite do hry, môžete začať objavovať všetko, čo v hre pribudlo. A že to ho teda je.

Ako vidíte v traileri vyššie, Fortnite Season 9 má jednoznačnú futuristickú tematiku. To do samotnej hry, presnejšie mapy, prináša mnoho veľkých zmien. Viacero lokácií bolo mierne pozmenených, aby túto tematiku odrážali. Okrem toho nás najviac zaujali nové zberateľské predmety, tzv. Fortbytes. Práve tie sú kľúčom k tomu, aby sme zistili, kam sa táto sezóna uberá.

fortnite season 9

Zdroj: gadgets.ndtv.com

Všetko je nové

Oficiálny Twitter účet Fortnite v predchádzajúcich dňoch zverejňoval rôzne teasery a obrázky, ktoré nás navnaďovali na nadchádzajúcu sezónu. Spomedzi nich vystúpili tri konkrétne obrázky, ktoré každé obsahovali jedno písmeno. Vyšiel obrázok s písmenom “N,” nasledovalo “E” a skončilo to s “O.” Dokopy nám dávajú slovo NEO, čím nám Epic Games opäť dalo najavo, že táto sezóna bude zameraná na futurizmus a budúcnosť.

Po nedávnom zničení ikonických Tilted Towers tak môžeme očakávať, že táto časť mapy bude onedlho obnovená. Pribudnú rôzne veľké zmeny, ktoré budú pripomínať futuristické mesto. Pôvodnú lokáciu nahradia Neo Tilted, zatiaľ čo z Retail Row sa stane Mega Mall. Nájdeme ich na rovnakom mieste, no budú obsahovať rôzne vychytávky, vrátane nových slipstreamov, ktoré umožňujú rýchlejší pohyb po mape.

Pozrite si trailer na nový Battle Pass so zaujímavými odmenami:

“The Future is Here.” Čo na novú aktualizáciu vravíte? Zaujala vás 9. sezóna Fortnite, alebo ju pre tentokrát vynecháte? Vaše názory nám zanechajte v komentárov!

Zdroj: pcgamer.com, pcgamesn.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Hry

  Všetko, čo potrebuješ vedieť o hernom turnaji Red Bull M.E.O.

  Hry

  Hrajte hru FIFA20 o vyše 1 000 € v PS4 Tournaments

  Hry

  Dve výborné hry, ktoré si teraz môžete stiahnuť úplne zadarmo

  Herné traileryHry

  Hra Vivat Sloboda vás už o mesiac privíta v uliciach Bratislavy aj na PC

  Pridaj komentár