Fortnite predstavuje veľkolepú piatu sezónu! Kedy príde a čo od nej ako hráči očakávame?

Nenechajte si ujsť

Fortnite prichádza opäť s novou sezónou! Klasicky nás čaká veľa zmien či už vizuálnych na mape, ktoré sú spojené s príbehom, ale aj tých herných. Kedy k nám príde už piata sezóna a čo od nej očakávame?

5 zaujímavých faktov o fortnite
Zdroj: hdqwalls.com

Fortnite sezóna 5 – zopár zmien

Hra Fortnite prichádza opäť s novou sezónou. Dočkať by sme sa jej podľa všetkých informácií mali už budúci týždeň, konkrétne 12. júla. Ak hráte Fortnite častejšie, tak viete, že mapa sa neustále mení. Inak tomu nebude ani v novej sezóne. Istú súvislosť nám naznačili posledné novinky.

Ďalšie zmeny na mape?

Na začiatku bola mapa úplne normálna, no vývojári sa rozhodli vstúpiť na cestu zmien a tak sa mapa postupne prispôsobuje príbehu. Na začiatku na ňu a hlavne lokácie Dusty Depot a Tilted Towers dopadli meteority, ktoré nám to tu trochu poničili. Teraz sa po krátkej dobe celá mapa so svojimi mestami obnovuje a preto môžeme vidieť aj rôzne stavbárske vozidlá a podobne.

30. júna nám zasa odštartovala raketa do vesmíru, ktorá ale neletela tak, ako mala. Spôsobila praskliny na mape, ktoré sú naozaj veľké, no nad niektorými miestami sú aj menšie, no zase blízko pri zemi. Hovorí sa, že vo Fortnite by mohla vzniknúť akási časová trhlina. Okrem toho pribudli neobjasnené novinky ako je obrázok detektíva, ktorý je spojený s tým, že v Retail Row je nová detektívna agentúra. Čo to všetko v skutočnosti znamená? To sa, dúfajme, dozvieme už v piatej sezóne!

Fortnite sezóna 5
Zdroj: kotaku.com.au

Aké iné zmeny môžme v novej sezóne očakávať?

Určite sa zmení aj hra, a to novými zbraňami, novinkami na mape alebo zábavnými doplnkami ako napríklad skiny a tance. Zatiaľ nič podrobné nemáme odhalené, no Epic Games nám ako vždy určite predvedie niečo úžasné. Fortnite sezóna 5 sa blíži!

Čo hovoríte na zmeny na mape, ktoré stále prebiehajú? Myslíte, že takýto príbeh je zaujímavý, alebo sa vám naopak nepáči? Napíšte nám do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -