Fortnite usporiada virtuálny koncert so známym raperom. Aké odmeny počas eventu získate?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Fortnite a Travis Scott predstavujú virtuálny koncert ASTRONOMICAL

Virtuálny koncert známeho amerického rapera Travisa Scotta vo Fornite vám prinesie limitované skiny zadarmo a omnoho viac.

Travis Scott zaujal inú cestu k robení koncertov. Počas terajšej emidémie koronavírusu sa rozhodol spolu s Epic Games urobiť turné vo Fortnite. Herní vývojári prezradili, že rapová hviezda usporiada virtuálny koncert s názvom “Astronomical” v práve v ich známom Battle Royale titule, kde môžete toto vystúpenie pozorvať a získať odmeny. Premiéra týchto vystúpení sa uskutoční v USA. S týmto vystúpením si vypočujeme aj úplne novú pieseň od Travisa Scotta.

Kedy sa budete môcť zúčastniť predstavenia?

Aby sa Epic Games zabezpečili, že každý bude mať šancu na zúčastnenie týchto koncertov, tak vytvorili 5 rôznych časov, v ktorých bude predstavenie prebiehať. Tiež uvideli, že sa 30 minút pred začatím otvárajú brány do areálu a tak by ste sa tam mali premiestniť čo najskôr, aby ste si obsadili miesta. 

fortnite astronomical
Zdroj: engadget.com

Tu je naplánovaný európsky rozvrh podľa nášho času:

  • PIATOK, 24. apríla 2020 o 1:00
  • PIATOK, 24. apríla 2020 o 16:00
  • SOBOTA, 25. apríla 2020 o 6:00
  • SOBOTA, 25. apríla 2020 o 17:00
  • NEDEĽA, 26. apríla 2020 o 12:00

Pokiaľ sa zúčastníte niektorého z týchto vystúpení, tak za odmenu dostanete Astroworld Cyclone Glider a 2 loading screeny úplne zadarmo.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Astronomical bundle

Za vaše našetrené V-bucksy vo Fortnite shope môžete dostať “Astronomical bundle”. V balíčku sa nachádzajú skiny Travisa Scotta a Astro Jacka. Dajú sa získať aj Travis Scott glider a pickaxe.

Travis Scott nemá prvý koncert vo Fortnite. Marshmello ho predbehol.

Marshmellov koncert sa odohrával v mestečku Pleasant Park pred viac ako rokom. Starší hráči, ktorí tam boli, si ho určite pamätajú. Ja osobne som tam bol a tie spomienky mám doteraz. Sám som v tom čase dokonca počúval pesničky Marshmella a tento koncert bol pre mňa vo svete niečo úplne nové, bol to zážitok, ktorý som si užil. Ak teda máte radi Travisa Scotta, jeho virtuálne vystúpenie určite nezmeškajte.

Zdroje: epicgames.com, engadget.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -