Práve prebehol Butterfly event! Čo všetko sa vo Fortnite zmenilo?

Nenechajte si ujsť

O 19:00 nášho času prebehol Butterfly event, ktorý nám ukončil celé Fortnitemares. Čo všetko sa zmenilo na mape a ako prebiehal event?

Začiatok Buttefrly eventu

Celá finálna udalosť začala o 19:00 menším trasením kocky, ktorá sa začala postupne otáčať až pokým nezmizli ostrovčeky a nedostali sme sa do úžasnej cutscény. 

Cutscéna

V tejto chvíľkovej scéne sme sa dostali akoby do iného sveta, v ktorom sa začal formovať motýľ. Každý hráč v tomto live evente mal svojho. Najprv zostali všetci šokovaní a pýtali sa, čo sa deje, dokonca si mysleli, že motýľ chce na nich zaútočiť. No opak bol pravdou, motýľ im iba pristál na ruku a išlo sa späť nad Loot Lake.

Butterfly event
Zdroj: twitter.com

Koniec Butterfly eventu

Pri konci sme sa dostali na menší ostrov, ktorý v hre už zrejme zostane. Na mape sme sa tam objavili so všetkými protihráčmi a ďalej mohli proti sebe bojovať. Neskôr na niekoľko minút vypadli servery, no teraz môžeme opäť v kľude hrať. Myslíte si, že to bolo všetko? Nie, prišlo ešte niekoľko zmien.

Nová zbraň a nové challenge

Do hry prišla nová zbraň s názvom Heavy AR. Táto zbraň sa dá prepínať medzi auto módom a burstom, čiže môže strieľať aj niekoľko nábojov naraz. Taktiež sú tu nové úlohy a to Lil‘ Kev challenges, ktoré trvajú do 11. novembra. Ak ich stihneme, tak za odmenu dostaneme nový batoh.

Čo hovoríte na tento live event ktorý sa dnes v hre objavil? Napíšte nám váš názor do komentárov!

Zdroj: fortniteintel.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -