Dostali sme prvú oficiálnu fotku zo seriálu Hawkeye a s ňou aj dátum premiéry. Uvidíme seriál ešte tento rok?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 21 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Prvá oficiálna fotka a dátum premiéry seriálu Hawkeye

Seriál Hawkeye patril zo začiatku k projektom, na ktoré sa fanúšikovia veľmi netešili a považovali to skôr za povinnú jazdu. S každou novou informáciou o tomto projekte sa ale na to všetci viac a viac tešíme. Seriál bude jedným zo šiestich MCU seriálov, ktoré vyjdú tento rok. Hawkeye nás najnovšie navnaďuje ešte viac, vonku je totiž prvá fotka zo seriálu a aj dátum premiéry.

Hawkeye bude tak posledným pôvodným Avengerom, ktorý dostane svoj vlastný projekt. Taktiež v tomto projekte zrejme predá svoje žezlo mladšiemu hrdinovi, podobne ako to spravili aj niektorí zvyšní Avengeri. Šlo zatiaľ o týchto:

  • Tony Stark/Iron Man predal svoje žezlo (okuliare) Peterovi Parkerovi/Spider-Manovi.
  • Steve Rogers/Captain America predal svoje žezlo (štít) Samovi Wilsonovi/Falconovi.
  • Natasha Romanoff/Black Widow predala svoje žezlo svojej adoptívnej sestre Yelene Belovej.
zdroj: marvel.com

Hawkeye predá svoje žezlo (šíp) lukostrelkyni Kate Bishop

Clint Barton (Jeremy Renner) by podľa všetkého mal urobiť z Kate Bishop (Hailee Steinfiled) nového Hawkeya. Ako a prečo to bude je zatiaľ otázne, pretože štúdio tají detaily seriálu veľmi dobre. Čo ale vieme, je dátum premiéry prvej epizódy, ktorá je naplánovaná na stredu 24. novembra 2021. Dátum nám bol odhalený cez sociálne siete štúdia spolu s novou fotkou.

Tá nám odhaľuje to, že sa seriál bude odohrávať zrejme v čase Vianoc, o čom svedčia vianočné svetielka. Inak veľa neprezrádza, no ukazuje nám možno aj prvý stret Kate s Bartonom na nejakom mieste, kde asi Kate Bishop trénuje lukostreľbu. Seriál má mať podľa niektorých zdrojov spojitosť s filmom Spider-Man: No Way Home, ktorý sa tiež odohráva vo vianočnom období, a táto fotka to len podporuje.

Seriál bude mať aj silné ženské obsadenie

Seriál bude pozostávať z ôsmich epizód a tak si väčšinu seriálu pozrieme v roku 2021, a dokonca aj vo vianočnom období. Je to naozaj super a určite to ľudia z Marvel dobre naplánovali. Čo sa týka hlavného záporáka, tým bude pravdepodobne Yelena (Florence Pugh), ktorá má momentálna motiváciu zabiť Bartona a je aj potvrdené, že sa v seriáli ukáže.

Seriál bude nabitý ženskými superhrdinkami, pretože Kate a Yelenu doplní ešte Echo (Alaqua Cox), hluchá superhrdinka. Tá ma vo výrobe už aj vlastný seriál. V poslednej dobe ale po Hollywoode kolujú zvesti, že sa v seriáli ukáže aj Kingpin (Vincent D’Onofrio), no to zatiaľ nie je potvrdené. Ak sa tam však ukáže, fanúšikov staršieho seriálu Daredevil to určite veľmi poteší.

Yelena a Hawkeye
Zdroj: screenrant.com

Keďže sa seriál zameria aj na Bartonovu minulosť, uvidíme nielen Hawkeya v roli mentora, ale aj žiaka. Ukáže sa tam totiž aj Bartonov mentor Jack Duquesne (Tony Dalton). Seriál má hlavne vďaka dobrému obsadeniu šancu konkurovať ostatným MCU seriálom, ktoré nasadili latku naozaj vysoko a sú pomerne kvalitné. Či taký bude aj Hawkeye sa dozvieme už v novembri.

Tešíte sa na seriál Hawkeye? Čo hovoríte na prvú oficiálnu fotku? Svoje názory nám dajte vedieť dole do komentárov!

Zdroj: collider.com, thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -