Filmy

Fotka z natáčania Wonder Woman 1984 odhaľuje nový kostým Amazoniek!

Nová fotka z natáčania Wonder Woman 1984 nám odhaľuje nový vzhľad Amazoniek. Produkcia pokračovania, ktoré uvidíme už v júni budúceho roka, je v plnom prúde. A to dokonca tak, že sa k nám začínajú dostávať fotografie z pľacu.

Wonder Woman

Zdroj: wallpapermaiden.com

Fotka z natáčania Wonder Woman 1984

Dve fotografie, ktoré zverejnil používateľ Instagramu vanzekin018, ukazujú niekoho, kto je označený ako egyptský vojak. Na zverejnenej My Story mohli šťastlivci vidieť, ako tento vojak stál na tanku, pričom v rukách mal pušku. To však nie je všetko. Prišla k nám totižto aj tretia fotka, ktorá už nezobrazuje “len” náhodný charakter.

Tretia fotografia z natáčania filmu Wonder Woman 1984 nám odhalila nový dizajn obleku Amazoiek. Zaujímavosť je však v tom, že vôbec nemusí ísť o tie isté ženy, ktoré sme spoznali v prvom filme. Ak však táto postava nie je z ostrovu Themyscira, odkiaľ potom je a prečo tak veľmi pripomína postavy z Wonder Woman a začiatku Justice League?

OTHER: New look for the Amazons in WW84 from r/DC_Cinematic

Kostým sa skladá z červeného topu a dvoch zlatých, pravdepodobne kovových pásov, ktoré sú na obleku umiestnené šikmo. Charaktery s podobným oblekom sme videli už vo vyššie spomenutom prvom filme, konkrétne v scéne, kedy bol Steve Trevor (Chris Pine) spovedaný Antiope (Robin Wright), ktorá ho mala zviazaná s Lasso of Truth (Laso pravdy).

Niektorí fanúšikovia veria, že táto fotografia z Wonder Woman 1984 naznačuje príchod strateného kmeňa Amazoniek s názvom Bana-Mighdall. Ide o ikonické postavy, ktoré sú známe hlavne z komiksov. Momentálne ide len o teóriu, koncom roka sa však začne rozbiehať marketing. Môžeme teda očakávať, že sa postupne dozvieme viac o príbehu a postavách, ako napríklad vyššie spomenutom kmeni Amazoniek.

filmy so ženskou hlavnou úlohou wonder woman 1984

Zdroj: geektyrant.com

Film Wonder Woman 1984 režíruje Patty Jenkins. V hlavných úlohách uvidíme hercov ako Gal Gadot, Chrise Pine, Kristen Wiig, Pedro Pascal či Natasha Rothwell.

Ako na vás zapôsobila nová fotka z natáčania Wonder Woman 1984? Tešíte sa na film? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: cbr.com, screenrant.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Uniknuté video z nakrúcania filmu Venom 2 nám ukazuje Carnagea v akcii

  FilmyTrailery

  Hviezda seriálu American Horror Story sa nám ukazuje v traileri na nový thriller Run

  Filmy

  Filmová adaptácia hry Borderlands sa stáva skutočnosťou a dokonca poznáme jej režiséra. Bude to horor?

  Filmy

  TOP 5 dôvodov, prečo musíte vidieť životopisný film Judy

  Pridaj komentár