O novom pripravovanom superhrdinskom seriáli Titans z dielne Warner Bros. a DC Comics ste sa mohli dočítať ešte koncom minulého roka v našom zozname najočakávanejších seriálov roka 2018. V seriáli sa pozrieme na dobrodružstvá Robina, bývalého partnera Batmana. Avšak Robin nebude jediným hrdinom, objaví sa Raven, Starfire či Beast Boy. Príbeh sa zameria na skupinu teenagerských superhrdinov, ktorí bojujú proti zločincom. Robin chce napríklad ukázať, že je niečim viac ako len Batmanovým pomocníkom.

Nové fotky a videá Titans

Včera sa k nám dostali nové fotky a aj video z natáčania, ktoré nám prinášajú krátky pohľad do zákulisia – napríklad môžeme konečne bližšie vidieť kostýmy Robina, Hawka či Dove.

Najnovší prírastok v televíznej sekcii DC nás teda nepochybne ohromil najmä ich kvalitnými kostýmami, ktoré sa podobajú práve tým z komiksov. Dni, kedy sme mohli vidieť väčšinu superhrdinov v kostýmoch z čiernej kože sa jednoducho skončili a nahradila ich éra farieb.

Kostýmy postáv

Zatiaľ nám tvorcovia seriálu priniesli len pár oficiálnych záberov, na ktorých môžeme vidieť finálny výzor postáv. Mali sme príležitosť vidieť kostým Brentona Thwaitesa, ktorého v seriáli uvidíme ako hlavnú postavu, Robina. Avšak aj kostýmy postáv Hawk a Dove, ktoré stvárnia Alan Ritchson a Minka Kelly. Medzi týmito snímkami sme mohli vidieť taktiež ďalšie postavy. A to Starfire (Anna Diop), Beast Boy (Ryan Potter) či Raven (Teagan Croft).

nové fotky a videá Titans
Beast Boy, Raven | Zdroj: twitter.com

Po týchto fotkách sme mohli na sociálnych sieťach vidieť už len to, ako ťažko zvládajú fanúšikovia zmeny postáv, ktoré musia byť spravené kvôli ich hraným verziám. Konkrétne sa jedná o kostým Anny Diop alias Starfire, ktorej fotka keď sa dostala na internet, ihneď vyvolala vo fanúšikoch ohromný nesúhlas s televíznym výberom. Čo je však smutné, je fakt, že fanúšikovia vyjadrili svoj nesúhlas naozaj nenávistnými urážkami, ba dokonca rasistickými poznámkami, ktoré sú jednoducho neprípustné.

Sme však radi, že herečka hodila tento incident za hlavu a dala najavo, že ju tieto urážky vôbec nezaujímajú, čo sa jej vôbec nedivíme. Pozitívnou správou však je, že už aj zvyšok obsadenia sa nám ukázal bližšie v ich kostýmoch. Konkrétne na sociálnej sieti Instagram, kde Minka Kelly (Dove) nahrala videá, na ktorých sa nachádza ona a jej kolega Alan Ritchson, v jeho kostýme Hawka. Mohli sme si ale všimnúť aj predstaviteľa Robina, Brentona Thwaitesa, ktorý sa taktiež ukázal v jeho kostýme.

Kto sa postará o tvorbu seriálu?

Ako už vieme, za seriálom bude stáť oscarový scenárista Akiva Goldsman (A Beautiful Mind/Čistá duša), ako aj CCO DC, Geoff Johns či architekt známeho vesmíru ArrowverseGreg Berlanti. V skratke, na seriáli Titans sa bude podieľať veľké množstvo talentovaných ľudí, ktorých bude show nepochybne potrebovať, keďže ako vieme, Titans budú začínať na úplne novej streamovacej platforme, ktorá patrí DC.

fotky a videá Titans
zľava Akiva Goldsman, Geoff Johns, Greg Berlanti | Zdroj: denofgeek.com, revengeofthefans.com, variety.com

Z toho, čo zatiaľ vieme to vyzerá tak, že Titans nám budú mať naozaj čo ponúknuť. Nepochybne nám ponúknu zaujímavejšiu seriálovú alternatívu ku konkurenčnej platforme CW. Presnejšie k jej vesmíru Arrowverse, ktorý obľubuje čoraz menej divákov, kvôli neustále sa opakujúcemu obsahu bez akéhokoľvek vývoja. Podobne ako Marvel, tak aj DC nám konečne ponúkne pohľad na mladších superhrdinov. Seriál bude mať vďaka novej platforme taktiež jednu veľmi podstatnú výhodu voči ostatným superhrdinským seriálom. Obsah show, ako aj jej vysielací čas nebude natoľko limitovaný, keďže show sa bude nachádzať práve na novej platforme.

Pokiaľ sa Titans teda ukážu v dobrom svetle, tak sa majú Warner Bros. spoločne s DC naozaj z čoho tešiť, keďže je viac než pravdepodobné, že sa drvivá väčšina fanúšikov rozhodne utrácať ich peniaze na ďalšej streamovacej platforme.

A ako sa pozdáva seriál vám? Páčia sa vám kostýmy postáv? Napíšte nám vaše názory do komentárov!