Zoznámte sa s novou hrdinkou! Oficiálne fotky z filmu Captain Marvel sú na svete!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Oficiálne fotky Captain Marvel sú na svete!

My sme to hovorili. September bude pre Marvel fanúšikov to pravé a očividne sa to už začína. Ohlasovali sme veľké novinky ohľadom očakávanej Marvelovky Captain Marvel, no a síce ešte nejde o žiaden trailer, konečne tu máme prvý pohľad na našu novú hrdinku. Oscarová Brie Larson si teda konečne na seba obliekla ikonický kostým z komiksov a musíme povedať, že Carol Danversová naozaj po prvýkrát ožíva na filmových plátnach.

Predstaví sa teda už v marci vo svojom vlastnom filme, ktorý sa bude odohrávať v 90. rokoch. V ňom sa dozvieme celý jej počiatok a spojenie s Nickom Furym. Potom o pár mesiacov neskôr si ju vychutnáme v štvrtom Avengers filme, kde by mala patriť medzi najväčšie posily v boji proti Thanosovi.

Vzhľadom na to, že Avengers 4 bude ukončením jednej veľkej Marvel etapy s 22 filmami, práve Marvelová by sa mala stať novou vedúcou Avengers. Herečka Brie Larson sa však stáva len ďalšou z mnohých oscarových tvárí, čo si na seba obliekli superhrdinské kostýmy. Bude teda naozaj zaujímavé sledovať, ako sa s touto rolou popasuje.

V prvom rade si bude musieť získať fanúšikov, ktorí o tejto postave nič nevedia, avšak vzhľadom na to, ako dobre doteraz robil Marvel počiatočné príbehy, veríme, že sa dočkáme len ďalšieho skvelého filmu. Názor na kostým už teda prenecháme vám. Zverejnené fotky však znamenajú len jednu vec, že sa blíži aj oficiálny trailer. No a keďže má byť tento mesiac taký veľký, veríme, že sa ho dočkáme už o pár týždňov.

Čo hovoríte na prvý pohľad na Captain Marvel? Tešíte sa na túto Marvelovku? Myslíte, že bude Marvelová veľkou pomocou v Avengers 4? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: ew.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -