Filmy

Fotky z natáčania filmu Joker odhaľujú jeho novú lásku! Zaslúži si aj šialený klaun intímnosť?

Už od začiatku natáčania tohto filmu je ním internet absolútne fascinovaný. Čo nový deň, to nové očakávania. Čo nový kúsok informácie, to nové špekulácie. Čo nové fotky, to ešte väčšia túžba už Jokera vidieť. Asi ste teda pochopili, že znova sa k nám dostali obrázky z natáčania. Tentokrát nahliadneme do spoločnej scény hercov Joaquina Phoenixa a Zazie Beetz. Ktože je to Jokerova nová láska? Poďme sa na to spolu pozrieť!

Joker na nových fotkách

Zdroj: justjared.com

Fotky z natáčania filmu Joker: Nová láska?

Novo-zverejnené fotky boli spravené počas natáčania nočnej scény v reštaurácii. Konkrétne sa nakrúcalo ešte z pondelka na utorok v mestskej časti Bronx, New York. Vidíme na nich, ako sa Arthur Fleck / Joker (Joaquin Phoenix) rozpráva pri stole s ženou menom Sophie Dumond (Zazie Beetz). Nášho milovaného klauna na týchto fotkách budeme hľadať márne. Vidíme však muža pod jeho maskou. Phoenix dokáže aj bez make-upu nastoliť doslova mrazivú atmosféru, a to čisto len jeho hrozivým úsmevom.

Herečka Zazie Beetz sa samozrejme prednedávnom objavila vo filme Deadpool 2, kde si zahrala postavu menom Domino. Nemusíme ani tipovať, že v snímke Joker bude jej úloha o niečo serióznejšia. Natáčanie si určite užíva, keďže nedávno povedala, že “je obrovským fanúšikom Joaquina Phoenixa.” Beetz ďalej dodala: “Pracovať s ním je pre mňa cťou. Sledujem jeho aj jeho prácu rovnako, teda aspoň si myslím, ako ktokoľvek iný.”

Zdroj: comicbook.com, justjared.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Herecké hviezdy ako obete i podvodníci vo filme Dokonalá lož

  Filmy

  TEÓRIA: Thanos stále žije a môže sa vrátiť do MCU. Potvrdzuje to táto vymazaná scéna z Avengers: Endgame

  Filmy

  Prečo má Elsa magické schopnosti a ako jej pomôže Anna? Ľadové kráľovstvo 2 už čoskoro odpovedá vaše otázky

  Filmy

  Máme sa na film V zajatí démonov 3 tešiť aj bez režiséra Jamesa Wana?

  Pridaj komentár