Disney prinesie dve pokračovania. Tieto filmové novinky zaznamenali kritický aj kasový úspech

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Cruella 2 a Free Guy 2

Zatiaľ čo The Suicide Squad: Samovražedná misia nesplnil očakávania po finančnej stránke, kasička štúdia Disney sa opäť plní. A pokiaľ nejaká snímka zaznamená kritický aj kasový úspech, myšiak chce pokračovanie. V tomto prípade hneď dve.

Hraná Cruella sa úspechu tešila aj počas najväčšej pandémie. Mimo kín vyšla 26. mája aj na streamovacej službe Disney+ za mastný poplatok Premier Access, ktorý predstavuje 29,99 amerických dolárov. Celosvetovo zarobila takmer 222 miliónov dolárov, čo ihneď zaručilo príchod pokračovania. Teraz to máme čierne na bielom, svoju účasť potvrdila aj oscarová hviezda Emma Stone.

trailer cruella
Zdroj: gamesradar.com

Herečka sa oficiálne upísala pokračovaniu, aj keď nebolo vždy všetko isté. Možno si spomínate na nedávny spor Scarlett Johansson so spoločnosťou Walt Disney Company, ktorý vznikol kvôli vydaniu Black Widow na Disney+. Tejto téme sme venovali aj samostatný článok. Pár dní na to prišli nepodložené správy o tom, že žalobu zvažujú aj Emma Stone za Cruellu a Emily Blunt za Expedícia: Džungľa. Žiadne právne kroky však vykonané neboli.

Cruella 2 je tak realitou a dalmatíncom bude život znepríjemňovať Emma Stone ako diabolská módna návrhárka Cruella De Vil.

Disney chce pokračovanie novinky Free Guy

Celosvetovú premiéru si len včera odbila akčná komédia Free Guy, ktorá je predurčená k úspechu. Milovníci Ryana Reynoldsa a videohier si nepochybne prídu na svoje. Už piatková premiéra v Spojených štátoch mu priniesla slušných 10,5 milióna amerických dolárov. Netrvalo dlho (ani deň) a hlavný predstaviteľ na Twitteri potvrdil, že Disney má záujem o pokračovanie. Pridal sa aj režisér Shawn Levy, ktorý reagoval na Reynoldsov tweet.

Niet sa čomu čudovať, Free Guy 2 má množstvo ciest, ktorými sa môže vydať ďalej. Tým pádom sa z originálneho príbehu stane ďalšia franšíza, z čoho si Reynolds robil v príspevku srandu. Nuž, žijeme vo svete sequelov, prequelov, spin-offov a adaptácií. O pokračovaní zatiaľ nevieme vôbec nič, no určite vás budeme včas informovať.

Tešíte sa na filmy Cruella 2 a Free Guy 2, alebo by ste si radšej pozreli niečo originálne? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -