Tentokrát nebude zachraňovať, ale ničiť. Chris Hemsworth si vo filme Furiosa zahrá hlavnú zápornú postavu

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Skvelá správa pre fanúšikov šialenej akčnej franšízy Mad Max. Dnes už kultová klasika z roku 2015, ktorú radíme medzi najlepšie filmy predošlej dekády, dostane prequel. Ako nás už filmové štúdio Warner Bros. stihlo informovať, film je už v procese výroby, nesie názov Furiosa a okrem doposiaľ oznámeného hereckého obsadenie sme dostali ďalšiu aktualizáciu – Chris Hemsworth sa zhostí hlavnej zápornej postavy.

Zatiaľ čo produkcia filmu stále prebieha, Hemsworth bude hrať opačnú stranu mince. Furiosu stvárni Anya TaylorJoy (Rozpoltený, The Queen’s Gambit) a jej náprotivkom bude jeden z najobľúbenejších austrálskych hercov. Akčná hviezda vyzerá byť pre film nakrúcaný v Austrálii ideálnou voľbou a určite sa máme na čo tešiť.

Chris Hemsworth Furiosa
Zdroj: movieweb.com

Chris Hemsworth si zahrá hlavnú zápornú postavu vo filme Furiosa

Film je založený na románoch Blood, Sweat & Chrome: The Wilde a True Story of Mad Max: Fury Road od spisovateľa Kylea Buchanana. O adaptáciu scenára sa postará uznávaný producent PJ Voeten (Mortal Kombat, Aquaman), ktorý v nedávnom podcaste pre portál Slashfilm odhalil viac:

„George (režisér filmu George Miller) videl Chrisa najskôr ako zlý nápad a potom sa do tejto myšlienky absolútne zamiloval. Bude hrať proti pravidlám hry, hlavnú zápornú postavu. Bohužiaľ, stále musíme nájsť všetky naše ďalšie postavy, ktoré ešte nemáme: nového Immortana, nového Bullet Farmera a niekoľko ďalších.“

Na rozdiel od predošlých Hemsworthových hereckých výkonov, v tomto filme svet zachraňovať nebude a namiesto toho prinesie do prequelu veľa problémov. Poteší aj prítomnosť postavy Joea Immortana z filmu Mad Max: Zbesilá cesta. O réžiu sa opäť postará Goerge Miller (Happy Feet, Zóna súmraku), ktorého môžeme považovať za stvoriteľa celej filmovej franšízy. Stál totiž za vznikom všetkých filmov – Šialený Max (1979), Šialený Max 2: Bojovník ciest (1981), Šialený Max a Dóm hromu (1985) a spomínaný akčný klenot Mad Max: Zbesilá cesta. Okrem réžie, ku všetkým filmovým projektom z franšízy napísal aj scenár a výnimkou tomu nebude ani Furiosa. Vo vývoji je taktiež film Mad Max: The Wasteland s Tomom Hardym.

Akčný film Furiosa obohatí ikonickú franšízu 24. mája 2024, kedy očakávaná novinka dorazí do kín. Dátum premiéry na veľkom plátne sa však môže zmeniť. Do tej doby si musíme počkať na všetky ostatné podrobnosti, ktoré by mali doraziť v priebehu tohto roka.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Páči sa ti informácia, že herec Chris Hemsworth je oficiálne súčasťou filmu Furiosa? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.
Zdroj: ign.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -