Ukáže sa v MCU aj manželka Nicka Furyho? Podľa všetkého ju uvidíme v seriáli Secret Invasion

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Furyho manželka v Secret Invasion

Zrejme najbližším MCU seriálom, ktorého sa dočkáme, bude špiónsky projekt Secret Invasion. Zo zatiaľ vydaných trailerov a iných promo materiálov je jasné, že pôjde o (netradične pre štúdio) temný projekt, ktorý by nám ale ukázal aj viac z Nicka Furyho (Samuel L. Jackson). Podľa nových informácii by sa dokonca mala v Secret Invasion ukázať aj Furyho manželka.

Jacksona doplní v seriáli silné obsadenie, zložené z nových aj starých postáv. Uvidíme hercov a herečky ako Ben Mendelsohn (vodca Skrullov Talos), Cobie Smulders (agentka Maria Hill), Kingsley Ben-Adir (vodca rebelských Skrullov Gravik), Emilia Clarke (Abigail Brand), Olivia Colman (agentka Sonya Falsworth), Martin Freeman (Everett K. Ross) či Don Cheadle (War Machine).

Secret Invasion
Zdroj: thedirect.com

Agent si vzal agentku…

Okrem nich si tam zahrá ešte niekoľko ďalších hercov a herečike, no pri väčšine nevieme, aké postavy stvárnia. O jednej z nich nám niečo viac prezradil Daniel Richtman, ktorý často prezrádza rôzne zákulisné informácie. A často má aj pravdu. Treba teda predpokladať, že sa nebude mýliť ani o herečke Charlayne Woodard, ktorá si v seriáli tiež zahrá, pričom sme ju nachvíľu zazreli aj v traileri.

Podľa Richtmana by si totiž mala zahrať agentku Priscillu Fury, ktorá bude manželkou Nicka Furyho. Okrem toho bude pravdepodobne aj agentkou S.W.O.R.D.-u, organizácie podobnej S.H.I.E.L.D.-u, avšak zameranej skôr na vesmírne aktivity. O Furym sme nikdy veľa nevedeli, no zdá sa, že toto je jedna z prvých informácii, ktorá nás presviedča o tom, že sa to v blížiacom sa seriáli zmení.

charlayne woodard
Charlayne Woodard; Zdroj: pressroom.warnermedia.com

Mal Fury manželku aj v komiksoch?

Aj napriek tomu, že sa v seriáli jeho manželka zrejme ukáže, v komiksoch sa nikdy žiadnej žene nezaviazal. Mal niekoľko románikov, ale nikdy nie takto vážny vzťah. Priscilla Fury je teda úplne nová postava vytvorená štúdiom Marvel práve pre tento seriál. Jackson a Woodard spolu v minulosti pracovali na filmoch Vyvolený a Glass, takže už za sebou majú nejaké spoločné skúsenosti.

Bude ale zaujímavé sledovať interakciu ich postáv popri tom všetkom chaose, ktorý v novom projekte bude. Ten sa totiž má zamerať na rebelskú skupinu Skrullov, ktorá sa infiltrovala do všetkých aspektov života na Zemi. Fury a jeho spojenci budú mať šesť epizód na to, aby to zastavili. Seriál Secret Invasion by mal vyjsť niekedy začiakom roka 2023 na platforme Disney+.

Myslíte si, že naozaj uvidíme v seriáli Furyho ženu? Aký podľa vás budú mať medzi sebou vzťah?

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -