Fyzické kópie hry Cyberpunk 2077 sa dostali do obehu, dávajte si pozor na spoilery

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Máme pre vás jednu dobrú a jednu zlú správu. Ktorú chcete počuť ako prvú? Nuž, začnime tou dobrou. Fyzické kópie hry Cyberpunk 2077 sa dostali do obehu, čo môže znamenať jediné. Po nespočetných odkladoch vyzerá byť dátum vydania 10. decembra 2020 ako ten finálny. Pôvodné vydanie síce bolo naplánované ešte na 16. apríl, ale na dobré sa dlho čaká.

Fyzické kópie hry Cyberpunk 2077

Každopádne, používateľ Redditu Justgonnasendit90 uverejnil fotografiu fyzickej kópie štandardnej edície hry na konzolu PlayStation 4. Do popisu uviedol:

„Už sme skoro tam, chlapci. Naozaj som mal tú hru v rukách.“

Autor fotografie prezradil, že pracuje v Amazone, kde do skladu dorazili fyzické kópie hry. Na obale môžeme vidieť nálepku, ktorá informuje o bezplatnej aktualizácii na konzolu PlayStation 5 pre tých, ktorí vlastnia verziu s Blu-ray mechanikou. Zároveň máme potvrdené, že PS4 verzia hry naozaj príde na dvoch Blu-ray diskoch. Okrem v obale štandardnej edície nájdeme príručku o svete, nálepky, pohľadnice, mapu mesta Night City a prístup k digitálnemu obsahu.

A teraz poďme na tú horšiu správu. Spolu s únikom fyzických kópií do sveta prichádzajú aj prvé neoficiálne vydané zábery z hry a príbehové spoilery. Nepochybne môžeme počítať s tým, že medzi dneškom a 10. decembrom bude spoilerových záberov na internete iba pribúdať. Preto vám odporúčame klasický postup – vyhnúť sa Redditu, Twitteru a rôznym nekontrolovaným fóram o hre Cyberpunk 2077. Určite si predsa nechcete pokaziť zážitok menej ako 20 dní pred vydaním.

Cyberpunk 2077
Zdroj: imgur.com

Našťastie sa dané zábery, ktoré unikli na internet, nedajú považovať za veľké spoilery. Jedná sa o 5-minútovú nahrávku akčného segmentu zo skorej fázy hry. Lákať môžu rôznych nedočkavcov, no keď sme dokázali počkať od prvého oznámenia poľským štúdiom CD Projekt Red v roku 2012 až doteraz, tak tých pár týždňov naviac ešte vydržíme. Vyššie v článku nájdete priložené všetky fotografie obalov hry Cyberpunk 2077, ktoré sa ukázali v skladoch Amazonu.

Tak čo, máš predobjednané, Samurai? Pretože my áno a už (dúfame) 10. decembra sa vidíme v meste Night City!

Zdroj: ign.com, gamerant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -