Zabudnite na pôvodné G.I. Joe filmy, štúdio Paramount chystá reštart série

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Filmové štúdio Paramount pracuje na novom projekte. Akčná séria založená na fiktívnej hračke od spoločnosti Hasbro zažíva reštart a pripravovaný G.I. Joe nebude nadväzovať na pôvodné dva filmy.

Namiesto toho sa pripojí na dejovú líniu nadchádzajúceho filmu Snake Eyes, ktorý mal byť pôvodne spin-offom série G.I. Joe. No ako sme sa mohli dozvedieť, tá oficiálne skončila a Snake Eyes by tak mohol odštartovať novú akčnú sériu.

G.I. Joe reštart
Zdroj: npr.org

Paramount vyvíja reštart filmovej série G.I. Joe

Momentálne o novom projekte nevieme veľa a na oficiálny názov filmu si budeme musieť počkať. Poznáme však meno scenáristov, ktorými budú Joe Shrapnel a Anna Waterhouse. Produkciu si pod svoje krídla zoberie Lorenzo di Bonaventura.

G.J. Joe bude znamenať reštart celej série a po dlhých 7 rokoch čakania sa dočkáme nových príbehov plných akcie. Očakávaný začiatok produkcie zapadol niekde do roku 2021 a premiérovať by malo už o rok na to. Na ďalšie informácie si musíme počkať, ale fanúšikovia smútiť nemusia. Ešte pred príchodom zatiaľ neznámeho projektu sa musí predstaviť aj film Snake Eyes, do ktorého vložilo štúdio Paramount svoju nádej.

G.I. Joe reštart
Zdroj: hollywoodreporter.com

Čo vieme o filme Snake Eyes?

V úlohe šéfa špeciálnej protiteroristickej jednotky sa objaví herec Henry Golding, ktorého sme mohli vidieť vo filme Šialene bohatí aziati (2018). Snake Eyes bude premiérovať 29. októbra 2020 a produkčný tím si môže vydýchnuť. Natáčanie sa totiž skončilo ešte vo februári. Stihli to mesiac predtým, ako WHO vyhlásilo nový koronavírus za pandémiu a svet sa uzavrel do karantény. Postprodukcia by mala pracovať z domu.

Okrem Henryho Goldinga sa môžeme pripraviť na obsadenie, v ktorom nájdeme hercov – Andrew Koji ako Storm Shadow, Iko Uwais ako Hard Master Samara Weaving ako Scarlett. Nebude chýbať ani pôvabná Úrsula Corberó, ktorú poznáme ako Tokio v Netflix seriáli Money Heist. Režisérom filmu je Robert Schwentke.

Predošlý G.I. Joe 2: Odveta sa v roku 2013 stal síce terčom kritiky, ale nič to nezmenilo na fakte, že si dokázal zarobiť krásnych 678 miliónov dolárov. Či sa to podarí aj pripravovaným dvom titulom nevieme, ale tvorcom držíme palce.

Čo hovoríte na reštart filmovej série G.I. Joe? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -