Gal Gadot sa upísala špionážnemu thrilleru Heart of Stone od tvorcu komiksov The Old Guard

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Gal Gadot si môže do životopisu pridať ďalšiu potencionálnu franšízu Heart of Stone. V originálnom výtvore si vyskúša rolu hlavnej postavy a s prázdnym vačkom veru neodíde. Ako uvádza portál Deadline, podľa zmluvy jej na účet pristane osemciferné číslo, čo z nej urobí jednu z najlepšie platených herečiek súčasnosti.

Novinka je opisovaná ako zmes Mission: Impossible a ženskej agentky 007. Pochádza od komiksového tvorcu Grega Rucka (The Old Guard), ktorému s dielom pomáhala aj Oscarová nominantka Allison Schroeder (Skryté čísla). O réžiu by sa mal postarať Tom Harper (Peaky Blinders).

Gal Gadot ako Wonder Woman
Zdroj: bostonhassle.com

Gal Gadot v novom filmovom projekte Heart of Stone

Pod záštitou filmového štúdia Skydance bude herečka thriller aj produkovať prostredníctvom produkčnej spoločnosti Pilot Wave. V súčasnosti Skydance skúma možnosti distribúcie a rozhoduje sa, či budeme vidieť Heart of Stone v kinách alebo na jednej zo streamovacích platforiem.

O projekte toho zatiaľ veľa nevieme a všetky podrobnosti o dejovej línii ostávajú záhadou. No vyzerá to tak, že štúdio začne odhaľovať herecké obsadenie a aj synopsu už v blízkej budúcnosti.

Gal Gadot Heart of Stone
Zdroj: funpop.com

Zahviezdi herečka aj v úlohe ženskej agentky?

Gal Gadot sa preukázala ako schopná akčná hviezda. Od roku 2011 sme ju mohli vidieť v niektorých filmoch akčnej franšízy Rýchlo a Zbesilo, odkiaľ si to namierila do komiksového DC.

Prednedávnom dokonca zabalila natáčanie filmu Red Notice od Netflixu a najbližšie si ju budeme môcť vychutnať v podobe Wonder Woman vo filme WW84, ktorého premiéra je naplánovaná na 25. december.

Herečka je pre Skydance tou najlepšou voľbou, ako aj Greg Rucka, vďaka ktorému by sa mohla do sveta kinematografie zapísať ďalšia zaujímavá akčná franšíza. Na výsledok si však budeme musieť ešte počkať, ale o všetkých detailoch z pripravovaného thrilleru Heart of Stone vás  budeme informovať.

Je podľa vás Gal Gadot tou správnou herečkou do hlavnej úlohy vo filme Heart of Stone? Názor na túto tému nám môžete zanechať dole v komentároch.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -