Seriály

Vieme, ktorý herec z Game of Thrones si myslel, že sa jeho postava nedožije poslednej série!

Herec z Game of Thrones si myslel, že sa jeho postava nedožije poslednej série!

Už onedlho nám skončí ďalší veľkolepý seriál, ktorý sa nepochybne zaradí medzi to najlepšie, čo televízne obrazovky ponúkli. Z Game of Thrones sa za tie roky stal celosvetový fenomén a asi každý z nás bude už onedlho s napätím sledovať, kto vlastne celú túto hru vyhrá. Síce máme každý nejaké svoje predpovede a želania, povieme vám, že ani sami herci pred rokmi nevedeli, kam sa ich postavy dostanú.

Jeden z nich si napríklad myslel, že sa poslednej série ani nedožije. Reč je o Nikolajovi Coster-Waldauovi, ktorý sa preslávil svojou rolou Jamieho Lannistera. Zo začiatku išlo o čisto zápornú postavu, no ako čas ubiehal, fanúšikovia a aj scenáristi v ňom našli nové sympatie, ktoré z neho urobili jednu z najzaujímavejších postáv v seriáli. Bolo teda pre neho veľmi udivujúce, no zato potešujúce, že sa dožil aj poslednej sezóny.

úniky z ôsmej série Game of Thrones

Nikolaj Coster-Waldau / Jamie Lannister | Zdroj: mashable.com

“Bolo to veľké prekvapenie. Bože, vždy keď som dostal nový scenár, som si povedal, že toto je ono, tu umriem. Ale nie. Lannisterovské deti to zvládli až do konca. Musím sa priznať, že keď mi oznámili, že som dotočil svoju poslednú scénu v sérii, okolo mojich očí sa objavila menšia vlhkosť.”

– Nikolaj Coster-Waldau

Natáčanie ôsme série sa teda skončilo už pred dvoma mesiacmi. Posledná séria sa bude skladať zo šiestich epizód, ktoré by mali byť dlhé hodinu a pol. Keďže seriál dostal obrovský rozpočet, momentálne ho ešte čaká dlhá doba v post-produkcii. My teda veríme, že finále dopadne naozaj dobre, a že Jamieho postava sa dočká rovnako skvelého ukončenia.

Ste radi, že sa Jamie Lannister prebojoval až na koniec seriálu? Obľúbili ste si túto postavu? Máte radi herca Nikolaja Coster-Waldaua? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  SeriályTrailery

  Najnovší trailer k seriálu Amazing Stories od Stevena Spielberga na seba láka svojou výnimočnosťou

  Seriály

  Dočkáme sa v seriálovom spracovaní Parazita od HBO hviezdy z Marvel Cinematic Universe?

  RecenzieSeriály

  Nový seriál High Fidelity hrá skvelý hudobný aj herecký koncert | High Fidelity RECENZIA

  SeriályTrailery

  Krvavé zabíjanie démonov sa vracia v traileri na tretiu sériu Netflix seriálu Castlevania

  Pridaj komentár