Herec z Game of Thrones dostane vlastný Marvel film! Koho si zahrá?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Dostane tento Game of Thrones herec v MCU vlastný film? To vravia správy, ktoré pochádzajú z konferencie D23! Na nej vystúpil samotný Kevin Feige, ktorý opäť rozprával o budúcnosti Marvel Cinematic Universe. Stihol nám napríklad prezradiť, že už čoskoro na Disney+ uvidíme až 3 nové seriály, medzi ktorými je aj Moon Knight. Akú ďalšiu novinku sme však zachytili?

zivotopis kevin feige marvel cinematic universe
Zdroj: northcountrypublicradio.org, digitalspy.com

Game of Thrones herec v MCU?

Disney, ktoré vlastní Marvel, má jasný cieľ. Chce dosiahnuť, aby sa každý známy herec hrnul do rolí, ktoré ich filmy a po novom aj seriály ponúkajú. No a zatiaľ sa im to darí. Je totižto len hŕstka celosvetových hviezd, ktorým by sa nepáčila multi-miliónová výplata a sláva, ktorá prichádza s prácou v MCU.

No a teraz, ako uvádza portál Deadline, sa k univerzu pripája aj jeden z najznámejších hercov modernej televízie. Kit Harington, ktorý v Game of Thrones od HBO stvárňoval Jona Snowa, totižto „dostane vlastný Marvel projekt.“ To by mohlo znamenať naozaj čokoľvek, no očakáva sa, že pôjde o film.

game of thrones jon snow kit harington
Zdroj: inverse.com

Stále je tu však aj napriek očakávaniam možnosť, že Kit povedie budúci Marvel seriál. Predsa len, s produkciou takéhoto formátu už má nejaký ten rok skúseností. Nech už to však je tak či onak, sme veľmi zvedaví, akú postavu stvárni.

Čo sa týka oznámených filmov, v 4. fáze nás čakajú Black Widow (máj 2020), The Eternals (november 2020), Shang-Chi and the Legend of the 10 Rings (február 2021), Doctor Strange in the Multiverse of Madness (máj 2021) a Thor: Love and Thunder (november 2021).

4. faza mcu marvel
Zdroj: inverse.com

Súčasne sa nezdá, že by Kit Harington bol priradený ku niektorému z projektov 4. fázy MCU. Uvidíme ho tak pravdepodobne až o pár rokov.

AKTUALIZÁCIA [25. 8.]: Vieme, koho si Jon Snow zahrá v MCU!

Čo na tieto správy vravíte? Na akú postavu by sa podľa vás Jon Snow hodil? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: screenrant.com, deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -