Poslednú sériu seriálu Game of Thrones neuvidíme v apríli 2019. Herečka Maisie Williams potvrdila, že ide o falošnú správu!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Poslednú sériu Game of Thrones neuvidíme v apríli 2019!

Ešte len pár dní dozadu sme vám písali o tom, že predstaviteľka Arye Stark – Herečka Maisie Williams prezradila dátum premiéry poslednej série Game of Thrones. Natáčanie ôsmej série sa malo údajne skončiť už v decembri tohto roku a samotnej premiéry prvej časti sme sa mali dočkať v apríli roku 2019. Ako to však vyzerá, tak sme to v predošlom článku kvalitne zakríkli. Spomenuli sme totiž, že slovám hercov zo seriálu môžeme plne veriť. Avšak, opak je pravdou a toto prehlásenie je falošné! Podľa všetkého ale nejde o chybnú informáciu od Maisie Williams, ale na vine je portál Metro, ktorý niekde spravil chybu.

Na pravú mieru nás uviedla pomocou jej Twitter účtu. Jej slovami dala jasne najavo, že mesiac premiéry ôsmej série v žiadnom rozhovore nepotvrdila. Vraj ide o kompletne falošnú citáciu, ktorá je vzatá z rozhovoru, ktorý urobila niekoľko rokov dozadu. Objasnila tak, že poslednú sériu neuvidíme v apríli 2019 a jej premiéra tak stále ostáva zahalená. Niekto teda pravdepodobne zobral starý citát, ktorý transformoval tak, aby sedel na ôsmu sériu. Dostupné je tak len oficiálne prehlásenie od HBO, že sa ukončenia príbehu určite dočkáme v roku 2019. Nám teda ostáva jediná vec – Dúfať, že sa jej dočkáme ešte skôr, ako v apríli…

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -