Aspoň jeden zo štyroch Game of Thrones spinoff seriálov bude obsahovať dobre známy príbeh!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

My s tým nič nespravíme, ale Game of Thrones sa už pomaly blíži ku koncu. V aktuálnej siedmej sérii nás žiaľ čakajú už iba dve epizódy (ak nepočítame leak). No a posledná, ôsma séria bude obsahovať už len šesť, aj keď dlhších, častí. Je teda zjavné, že času na uzatvorenie všetkých zápletiek a veľkolepých príbehov o rytieroch, zradcoch, kráľovstvách či drakov nie je veľa. A to nepočítame čas, ktorý budeme musieť venovať White Walkerom. Príbeh Westerosu sa však koncom seriálu Game of Thrones definitívne nekončí a ani ním nezačína!

game of thrones
8. séria Game of Thrones pravdepodobne príde v rovnakej dobe, ako všetky doteraz; zdroj: elo7.com.br

Štyri Game of Thrones spinoff seriály sa vyvíjajú pre HBO

Momentálne sú vo fáze vývoja a skorej pred-produkcie štyri spinoff seriály zo sveta Game of Thrones. Aj keď je veľmi nepravdepodobné, že na svetlo sveta sa dostanú všetky z nich, televízna sieť chce dať divákom po konci hlavného príbehu niečo nové. Práve teraz nás ešte nemusí zaujímať, ktorý zo spinoffov si HBO vyberie. Je totiž ešte príliš skoro nato, aby sme vôbec mohli odhadovať, o čom budú. V najhoršom prípade si počkáme až zopár rokov.

Pre Jane Goldman však už nie je priskoro. Ona totiž so spisovateľom Georgeom R.R. Martinom jeden zo spinoffov vyvíja a niečo málo nám toho už prezradila. Goldman sa v rozhovore s portálom IGN vyjadrila takto:

Myslím, že keby som mohla v skratke opísať svoj spinoff, čo vlastne môžem, tak si myslím, že niekto kto pozerá seriál či číta knihy by reagoval s pocitom známosti „Aha, toto! Tak to áno“. Čiže celý spinoff by sa dal rozoznať ako udalosť z minulosti, o ktorej sme už počuli. To je všetko, čo vám zatiaľ môžem prezradiť.

Sledujete jeden z najúspešnejších seriálov v histórii? Čo si myslíte o Game of Thrones spinoff seriáloch a máte už skorý odhad, o čom by mohli byť? O svoje názory sa s nami podeľte v komentároch!

ZDROJIGN

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah