Zima dorazila? Pozrite si prvý teaser trailer k poslednej sérii Game of Thrones!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Prvý teaser trailer k poslednej sérii Game of Thrones!

Ani HBO nedokázalo odolať akcii The Game Awards. Promovať poslednú sériu hitu Game of Thrones totiž musia a tak si povedali, že si taký menší panel urobia rovno tam. Pozvali tam teda zopár hercov, zodpovedali zopár otázok a neskôr zverejnili aj oficiálny prvý teaser trailer k poslednej sérii. Ten sa samozrejme nesie v štýle ich predošlých ukážok a teda ešte neodhaľuje žiadne nové zábery zo série.

Dostali sme len artové pojatie toho, ako zima prichádza do Westerosu. Ukázané to je pomocou animácie, akú sme pri tomto seriáli mohli vidieť už v oficiálnom intre, ale aj ukážkach na predošlé série. Aj bez toho, aby však bolo povedané jedno slovo nám tvorcovia ukázali, čo sa vlastne bude v poslednej sérii diať. Chodci na čele s Night Kingom si to totiž naozaj nakráčajú priamo do Westerosu a už teraz je jasné, že všetky ostatné postavy budú mať čo robiť, aby túto hrozbu odrazili.

Game of Thrones je dnes už celosvetový fenomén, ktorý sa teší nadmiernej obľube. Nepochybne ide o najsledovanejší titul na stanici HBO a zároveň aj o jeden z najoceňovanejších. Tvorcovia nám sľubujú fantastické finále, ktoré vraj dojalo už hneď niekoľko hereckých predstaviteľov.

HBO však s týmto svetom ani zďaleka neplánuje skončiť. Momentálne pracujú na prvom spin-off seriáli z tohto sveta, ktorý nám ukáže pradávne udalosti, o ktorých sa v hlavnej šou len trochu hovorilo. Koniec Game of Thrones však teraz drží v napätí úplne každého, keďže ho nepoznajú ani fanúšikovia, ktorí čítajú knižné predlohy. Nech už si na nás teda tvorcovia chystajú všeličo, my veríme, že nás, ani nikoho iného s koncom nesklamú.

Čo hovoríte na prvý teaser trailer k ôsmej sérii Game of Thrones? Tešíte sa na veľkolepý záver? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -