Leňoch Garfield vyrazil na akčnú jazdu po slovenských kinách

Nenechajte si ujsť

Garfield vo filme

Na to, aký je frfľoš Garfield lenivý, vyrazil do slovenských kín na veľmi akčnú jazdu. Za prvý týždeň si jeho dobrodružstvá v kine pozrelo vyše 11 tisíc malých aj veľkých divákov! Tipujeme, že v najbližšej dobe sa najstrúhanejšou farbičkou stane oranžová.

Garfield vo filme
Zdroj: Itafilm

Klasické Garfieldovské trojobrázkové kreslenky vychádzajú každý deň už vyše 44 rokov, každý deň si ich pozrie 200 miliónov ľudí. Len na sociálnych sieťach má Garfield vyše 16 miliónov sledovateľov. Jeho láske k jedlu a frustráciám z pondelkov predsa rozumie každý bez ohľadu na vek. Sarkastický oranžový kocúr sa však napriek svojej obľúbenosti dočkal svojho prvého animovaného celovečerného filmu až teraz.

Filmový Garfield sa proti svojej vôli ocitne mimo svojho dokonalého domáceho pohodlíčka a je vhodený doprostred najväčšej mliečnej lúpeže storočia. Zúfalo bez kresla, diaľkového ovládača a donášky jedla na jeden klik. Ešteže svojmu vernému neplatenému stážistovi Odiemu dovolí, aby ho v tom nenechal samého. Okrem cynizmu s ním tentokrát zažijeme podstatne širšiu škálu emócií a lavínu vtipných situácií. Dozvieme sa, ako si vôbec adoptoval svojho majiteľa Jona, stretne so svojím dávno strateným otcom Vicom a… vyrastie. A nielen okolo pása.

Garfield vo filme
Zdroj: Itafilm

Po slovensky Garfield hovorí hlasom Mariána Miezgu. Jeho svetáckeho otca Vica nahovoril Pavol Topoľský, Jona dabuje Marek Fašiang, pomstychtivú teatrálnu mačaciu mrchu Jinx zase Petra Polnišová. Ďalším postavám prepožičali svoje hlasy Vladimír Jedľovský, Kamil Mikulčík, Martin Zatovič, Zuzka Kubovčíková Šebová, Barbora Švidraňová či Štefan Martinovič.

V réžii Michala Hallona zaznejú aj iné známe hlasy, ktoré si dabing v štúdiu Sunrise užívali a doplnili svoje postavičky o kus charakteru: Simona Salátová, Bekim, Samo Procházka, Michal /Ego/ Straka či Ducklock. Len Odie šteká svojou vlastnou rečou.

A vy čo milujete na Garfieldovi? Príďte si to pozrieť na neskutočne zábavnú majstrovskú lekciu o sarkazme. Itafilm prináša Garfielda vo filme do kín už od 2. mája!

Zdroj: TS Itafilm

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -