Gears 5 je dostupný zadarmo na Steame pre všetkých, ktorí sa nudia doma počas Veľkej noci

Nenechajte si ujsť

Leonard Priesol
Leonard Priesol
Ahoj, volám sa Leonard a mám 18 rokov. Som z Galanty. Študujem na strednej odbornej škole polygrafickej v Bratislave. Medzi moje hobby patria hry, filmy a cvičenie.

Pre fanúšikov tejto populárnej hernej série prinášame dobré správy. Gears 5 je momentálne zadarmo na Steame a Microsoft Store. Gears 5 je ideálnou hrou, ktorou dokážete zabiť čas. Na výber máte skoro 10 hodinovú kampaň alebo multiplayer. Hru si môžete stiahnuť už dnes a hrať ju môžete až do 12. apríla, čiže do nedele.

Gears 5
Zdroj: wall.alphacoders.com

O čom je hra Gears 5?

Gears of War, jedna z najuznávanejších herných ság, je väčšia ako kedykoľvek predtým, s piatimi napínavými režimami a doposiaľ najhlbšou kampaňou. Kait Diaz s maximálnym nasadením uniká cez vojnu, aby odhalila svoje spojenie s nepriateľom a objavuje skutočné nebezpečenstvo pre Seru – ju samotnú.

V kampani sa rozpadá svet. Rasa Swarm skorumpovala armádu robotov Koalície a útočí na mestá ľudí. Cez kampaň sa môžete prestrieľať len vy alebo s dvoma ďalšími kamarátmi.  Kooperatívny režim podporuje aj rozdelenú obrazovku.

Gears 5 ponúka viac herných režimov

V hernom režime Escape budete musieť utiecť pred bombou, dostať sa cez Swarm a uniknúť z nepriateľského hniezda. Jedná sa o nový agresívny a riskantný kooperatívny režim, kde budete hrať za trojčlenný samovražedný oddiel. V spolupráci budete musieť zničiť nepriateľské hniezda. Ďalej hra ponúka režim Versus, kde zvíťazí len ten najlepší. V tomto móde budete zbierať body a vymieňať ich za lepšie zbrane.

Horde režim funguje ako survival mód. Hráte s ďalšími troma kamarátmi a snažíte sa prežiť hordy nepriateľov. Vlny sa stupňujú čím dlhšie ste na žive. Posledný režim, Map Builder, vám ponúkne vytvoriť si vlastnú mapu, ktorú si môžete zahrať aj s kamarátmi.

Gears 5
Zdroj: wall.alphacoders.com

Okrem toho hra Gears 5 vyzerá fantasticky. Je budovaná na Unreal Engine a grafika je dychberúca. Postavy sú detailné, prostredia dynamickejšie než kedykoľvek predtým, no hru dopĺňa aj kvalitný zvuk. Preto toto všetko skúste dať hre šancu, už len kvôli tomu, že je Gears 5 zadarmo.

Tak čo, vyskúšali ste Gears 5? Alebo ju už vlastníte dlhšie? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: pcgamer, steam

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -