Film podľa hry Gears of War urobil veľký krok vpred! Štúdio Universal najalo posilu z Avatara!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

O filmových spracovaniach herných titulov nepíšem prvý, a ani posledný krát. Minulý rok sa nám na strieborných plátnach ukázali herné filmy ako Warcraft alebo Assassin´s Creed, pričom oba pohoreli. Na svoju slávu a prerazenie stále čakajú tituly ako Tomb Raider s Alicou Vikander, The Division s Jessicou Chestain, Uncharted, Firewatch alebo Rampage s The Rockom, ktorý sa včera začal natáčať. Je vo hviezdach, či vôbec nejaký z týchto filmov uspeje a dostane dobré hodnotenia. Ja osobne svoje nádeje vkladám do pripravovaného filmu podľa hry Gears of War, o ktorom sme vám napísali ešte v októbri minulého roku. Doposiaľ sme poznali iba meno producentov, pričom dnes sa snímka posunula zas o krok ďalej.

Gears of War film
Zdroj: collider.com

Kto napíše scenár pre Gears of War film?

Ako dobre vieme, film si pod svoje krídla zobralo štúdio Universal. Tí priradili k filmu producentov Scotta Stubera a Dylana Clarka. Kto sa však postará o scenár? Podľa portálu Deadline to bude scenárista menom Shane Salerno! Tento človek sa bude podieľať aj na scenároch budúcich pokračovaniach filmov Avatar. To nám dáva záruku kvalitnej práce a výborného scenáru! Žiaľ, stále nepoznáme meno režiséra a ani obsadenia. Rod Fergusson, otec série Gears of War sa vyjadril, že film nepôjde podľa hry. Zameria sa na úplne iný príbeh, tak aby to zaujímalo aj „nehráčov“. Avšak dúfam, že hlavnými postavami filmu budú práve Marcus Fenix a Dominic Santiago. Tí sú tvárou tejto série a boli by výbornými postavami aj pre film.

Pokiaľ neviete o čom je Gears of War, je to jednoduché. Marcus Fenix a jeho banda bojujú na planéte Sera proti hordám Lokustov. Tieto príšery sa zabývali v podzemí tejto planéty, a svet proti nim vedie vojnu. V čo však dúfame je, že film dostane hodnotenie R, aby sme mohli vidieť poriadne krvavé rozsekanie Lokusta lancerom.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -