Obrovská tragédia. V mladom veku tragicky zahynula hviezda minuloročného seriálového hitu

Nenechajte si ujsť

Najčítanejšie za 7 dní

Hviezda seriálu Gen V nečakane zomrela

Smutná správa a veľká tragédia. Vo veku 27 rokov nečakane zomrel britsko-americký herec Chance Perdomo, ktorého si mnohí diváci zamilovali v minuloročnom seriálovom hite Gen V. Perdomo sa narodil 19. októbra 1996 v Kalifornii, no vyrastal v anglickom Southamptone. Už v mladom veku si získal uznanie v zábavnom priemysle vďaka svojej schopnosti vtiahnuť divákov do komplexných postáv a emocionálnych príbehov.

Perdomo sa do povedomia divákov i odborne verejnosti prvýkrát výraznejšie zapísal za svoj výkon vo filme od BBC Killed by My Debt (2018) a významnou mierou prispel aj k úspechu seriálu od Amazonu Gen V. Spin-off megahitu The Boys po premiére zaznamenal pozitívnu odozvu, Perdomo v ňom stvárnil jednu z hlavných úloh.

druhá séria Gen V
Zdroj: wall.alphacoders.com

Dôvodom dopravná nehoda

Perdomo zomrel v dôsledku tragickej dopravnej nehody na motorke, Deadline informuje, že pri nehode nebola prítomná žiadna ďalšia strana. Presné detaily týkajúce sa hercovej smrti však zatiaľ neboli zverejnené, rodina v smútočnom oznámení žiada o rešpektovanie súkromia.

Správa o hercovom predčasnom odchode medzi fanúšikmi i jeho kolegami silne rezonuje a viacerí, vrátane hercov a štábu seriálu Gen V, rodine vyjadruje úprimnú sústrasť. Na Perdoma spomínajú ako na talentovaného herca a láskavého človeka s veľkým srdcom, ktorého odchod prišiel nečakane a príliš skoro.

Okrem Gen V sa Perdomo objavil aj v seriáli v úspešnom seriálovom reboote klasiky Sabrina, mladá čarodejnica, ktorý vznikol pod názvom Chilling Adventures of Sabrina. Seriál sa na Netflixe dočkal štyroch sérií.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -