Nič iné tento rok ľudia nechceli sledovať viac. Krvavý hit dostane novú sériu, možno však bez hlavnej hviezdy

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Druhá séria Gen V bola oficiálne potvrdená

Seriál The Boys, od Amazonu spôsobil v žánri superhrdinov veľké bum. Nahliadal na nich z z celkom novej perspektívy, viac zlej a rozhodne tiež krvavejšej strany. Svojim R-kovým hodnotením si tak mnohých získal, vďaka čomu má teraz už 3 série a 2 spin-offy. Prvým z nich bol animovaný The Boys: Diabolical, zložený z rôznych animácii a antalogických príbehov. Druhým je najnovší Gen V, ktorého druhá séria práve dostala zelenú.

Seriálu práve dnes vyšla šiesta epizóda prvej série, o vysokej popularite svedčí, že Gen V sa už od predstavenia umiestňuje na popredných priečkach sledovanosti Amazon Prime Video. Vernon Sanders, hlava televízie v Amazon MGM Studios, ešte pred koncom prvej série potvrdil aj pokračovanie.

Rozšírenie vesmíru The Boys o sériu tak odvážnu, ako je Gen V, bola pre nás a našich skvelých partnerov v Sony úžasná cesta. Od našich prvých konverzácií so showrunnerkami Michele Fazekas a Tarou Butters, spolu s Erickom Kripkem, Evanom Goldbergom a Sethom Rogenom, sme vedeli, že Gen V posunie hranice. Ich nekompromisný prístup je presne to, čo diváci milujú, a pomohlo to Gen V stať sa seriálom číslo 1 na Prime Video vo viac ako 130 krajinách. Gen V je najpopulárnejší pôvodný Prime Video seriál roku 2023 a sme nadšení, že naše skvelé obsadenie a štáb budú pokračovať v rozprávaní odvážnych a smelých príbehov z Gen V našim zákazníkom.

Príbehy super-vysokoškolákov, ktorí to majú ľahké len naoko

Showrunnerka Michele Fazekas a výkonný producent Eric Kripke tiež prezradili, že sa tešia z toho, že môžu urobiť aj druhú sériu. Zatiaľ čo The Boys sa venoval skôr bežným ľuďom, ktorých poznačilo temné správanie a stránka dospelých a známych superhrdinov, Gen V sa zameral na mladých superhrdinov, ktorý ešte neprerazili vo svete. Aby sa tak stalo, je na nich vyvíjaný tlak v škole aj doma.

Študenti medzi sebou súťažia v známkach a popularite a snažia sa dostať až na vrchol. Istá skupinka mladých superhrdinov ale omylom objaví desivé a nebezpečné tajomstvo, ktoré sa skrýva pod ich školou. A tak stoja pred otázkou – vážne sú hrdinami svojich príbehov? Na to hľadajú odpoveď každý piatok v nových epizódach.

Jeden herec sa možno do druhej série nevráti

Aj napriek tomu, že Andre Anderson je v seriáli najpopulárnejším hrdinom po Golden Boyovi (Patrick Schwarzenegger), predstaviteľ hrdinu manipulujúceho kov si v reálnom živote poriadne zavaril. Chance Perdomo má na krku problém, ktorý vychádza z jeho kontroverzných názorov. Dostal sa pod paľbu na sociálnych sieťach za sledovanie a lajkovanie kontroverzných účtov a príspevkov.

Ide tu napríklad o účty a stránky osobností, ktoré sú mizogýnne a transfóbne, napríklad aj Andrewa Tatea. Vyjadrovať sa mal kontroverzne aj ku antivakcinačnej agende či prípadu ohovárania Johnnyho Deppa. Perdoma zatiaľ vymazali z promo videa, ktoré môžete vidieť vyššie, no je možné, že to bude mať aj väčšie dôsledky. V dnešnej dobe totiž hercov z projektov vyhadzujú aj za oveľa menšie priestupky a vyjadrenia.

Pozeráte seriál Gen V? Zaslúži si podľa vás druhú sériu? Dajte nám to vedieť do komentárov.

Zdroj: variety.com, thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -