Krv, vysoká škola a superhrdinovia. Gen V, spin-off k seriálu The Boys, sa teší prvému traileru

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Komiksy sú predlohou mnohým lepším aj horším filmom či seriálom. Máloktorý hraný/animovaný počin je natoľko dobrý, aby predbehol originál. Pri krvavom superhrdinskom hranom seriáli The Boys sa to ale určite podarilo. Vďaka jeho obľúbenosti už vyšiel z tohto sveta animovaný spin-off The Boys: Diabolical, pričom pripravovaný hraný seriál Gen V dostal prvý trailer.

Gen V sa  bude točiť najmä okolo bandy budúcich superhrdinov, ktorí však budú musieť najprv prejsť vysokou školou. Centrom diania budú teda mladí študenti, ktorí podľa tvorcov seriálu vystavia svoje fyzické, sexuálne aj morálne hranice testu a zároveň budú súperiť o tie najlepšie kontrakty. A to všetko bude, podobne ako The Boys, v R-kovom hodnotení.

Prvý trailer na seriál Gen V

Názov seriálu je odkazom na dve veci. Prvou je látka Compound V, ktorá, ako sme sa dozvedeli, dáva hrdinom superschopnosti. Zvyčajne im ju dávajú ako deťom, pričom na začiatku sa verilo, že sú tieto schopnosti darom zhora. Druhým je odkaz na generáciu Z, ktorá je momentálne v takom veku, že navštevuje vysoké školy. Ak si to spojíte, dostanete presne názov seriálu.

Ten bude mať mladé obsadenie, pričom v rolách študentov-superhrdinov sa ukážu herci a herečky ako Chance Perdomo, Lizze Broadway, Shelley Conn, Maddie Phillips, London Thor, Derek Luh, Asa Germann, Patrick Schwarzenegger, Sean Patrick Thomas či Marco Pigossi. Nimi to ale nekončí, pretože by sa tam mali ukázať aj známe tváre (ktoré nám ukázal už trailer).

Gen V herci
Zdroj: tvseriesfinale.com

Konkrétne ide o hercov Jessieho T. Ushera (A-Train) a P.J. Byrnea (Adam Bourke) a herečku Colby Minifie (Ashley Barrett). Štvrtá séria The Boys je už vo výrobe, no skôr ako v roku 2024 ju čakať nemusíme. Čakanie na ňu nám však vyplní práve seriál Gen V, ktorý vyjde niekedy v roku 2023. Bude to skôr ale v druhej polovici roka, keďže natáčanie sa skončilo ešte len v septembri tohto roku.

Čo hovoríte na prvé zábery z očakávaného spin-off seriálu? Bude podľa vás rovnako dobrý ako The Boys?

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -