George R. R. Martin podpísal s HBO novú zmluvu. Priprav sa na ďalšie Game of Thrones projekty

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Tvorca uznávanej knižnej série Pieseň ľadu a ohňa si na svoje konto pripíše ďalšiu lukratívnu spoluprácu. George R R Martin a HBO sa dohodli na novej 5-ročnej zmluve, ktorá poteší divákov príchodom nových seriálov.

Táto informácia prichádza krátko po tom, čo HBO oznámilo vývoj troch ďalších Game of Thrones spin-off seriálov. Okrem očakávaného seriálu House of the Dragon je teda v ranných fázach vývoja ešte päť ďalších projektov, o ktorých sme ťa už informovali.

George R R Martin
Zdroj: nerdist.com

George R R Martin bude pokračovať na dlhoročnej spolupráci s HBO

Nová zmluva pozostáva z bohatej odmeny, ktorá na Martinov účet pripíše až osemmiestnu sumu. Presne číslo nepoznáme, ale to nás predsa zaujímať nemusí. Čo je však dôležitejšie, poznáme aspoň to, o ktoré knižné predlohy sa budú vyvíjané projekty opierať.

Spomínaný House of the Dragon bude situovaný 300 rokov pred hlavnou dejovou líniou Game of Thrones a zamieria sa na rod Targaryenov. Na zozname sa taktiež nachádza neznáma animovaná séria, ako aj seriál založený na 3-dielnej sérii románov Tales of Dunk and Egg – dej nám vyrozpráva dobrodružstvá Sera Duncena Vysokého (Dunk) a mladého Eagona V Targaryena (Egg), ktorý sa odohral 90 rokov pred udalosťami Pieseň ľadu a ohňa.

Ďalším projektom je 10,000 Ships (pracovný názov), ktorý nasleduje  princeznú Nymeriu, predkyňu rodu Martell a zakladateľku kráľovstva Dorne. Seriál sa odohrá tisícročia pred udalosťami Game of Thrones. Nechýba ani seriál, ktorého príbeh ťa zavedie do Flea Bottom, najchudobnejšej slumovej štvrti mesta King’s Landing (Kráľove prístavisko). Posledným seriálom bude 9 Voyages (pracovný názov) o legendárnom námornom prieskumníkovi Corlysovi Velaryonovi a jeho lodi Sea Snake.

Tešíš sa nové spi-off seriály zo sveta Game of Thrones? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -