Druhý film režiséra Get Out prichádza! Čo nám odhalila synopsa k hororu Us?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Dočkali sme sa. Nadaný tvorca filmov Jordan Pelle prichádza s novým filmom. Od jeho posledného majstrovského diela Uteč ubehol už nejaký ten čas a nadchádzajúca novinka sa ukáže v roku 2019. Film s názvom Us bude druhým celovečerným zážitkom z jeho tvorby a vychutnať si ho budeme môcť už v marci. V bohatom hereckom obsadení sa okrem hercov ako Lupita Nyong’o, Winston Duke a Elisabeth Moss nachádza aj jedna potencionálna filmové hviezda. Vnuk legendy Jacka Nicholsona, Duke Nicholson, ktorý zažije svoj veľkolepý debut. Do týchto dní nám filmové štúdio Universal Pictures všetko tajilo, no tomu je koniec. Takto znie oficiálna synopsa, ktorá nás konečne uviedla do záhadného deja filmu. 

Oficiálna synopsa k filmu Us   

Matka (Oscarová víťazka Lupita Nyong’o) a otec (Winston Duke) odnášajú svoje deti do ich domu na pláži, no neprebieha to podľa plánu. Spoločne s ich kamarátmi sa na územie nevinnej rodiny dostanú nevítaní hostia. Nastala noc a pokoj sa v okamihu zmení na napätie a chaos.

Podľa všetkého to vyzerá tak, že sa režisér Jordan Pelle ponoril do sveta inváznych filmov v menších priestoroch rodinného domu. No bolo by hlúpe tvrdiť, že sa dočkáme klasickej nahánačky medzi mačkou a myšou. Som si istý, že nás vo filme čaká niekoľko nečakaných zvratov, ktoré nám nedajú dýchať. Víťaz Ceny akadémie za najlepší pôvodný scenár z roku 2017 povedal, že bude pokračovať vo svojom štýle. Režisér sa vyjadril sa nasledovne.

„Čo mám robiť ďalej? Ako sa dostanem na vrchol? Myslím si, že je dôležité zamerať sa na príbehy, ktoré sú mi pravdivé. Poďme teda napísať môj obľúbený film, ktorý som ešte nevidel. Snažím sa len opäť zabaviť a ukázať, čo viem.“

Uvidíme podobný dej ako tomu bolo v roku 2014 pri filme Uteč? Zdroj: fandango.com

Scenár k filmovej novinke Us napísal Jordan Peele, ktorému pomáhal Jason Blum. Film je naplánovaný na 15.marca 2019 a už teraz sa neviem dočkať prvého traileru. Ten by sa mohol objaviť už čoskoro a určite vás o ňom budeme informovať. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -