Scarlett Johansson prichádza s vizuálne nádherným medzinárodným trailerom na Ghost in the Shell

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Prvý trailer na veľmi zaujímavý film Ghost in the Shell máme už za sebou. Pred nedávnom nám však Paramount Pictures priniesol medzinárodný trailer, ktorý je proste vizuálne orgazmický. Tento film vzchádza z Japonskej mangy. Dočkal sa však aj animovaného spracovania, a taktiež aj herného. Z filmového spracovania je na kilometre cítiť Japonsko, ktoré vyzerá naozaj nádherne. Scarlett Johansson tomuto filmu len dopomôže, aby v IMAXe vyzeral bezchybne.

Ghost in the Shell International Trailer

Toto mysteriózne sci-fi nám na plátna privedie režisér Rupert Sanders. Hlavnú postavu, ako už stojí v názve, si zahrá nádherná Scarlett Johansson. Tá bude vo filme cyborgom s mozgom človeka, a bude viesť elitný tím Section 9. Ten sa zaoberá chytaním nebezpečných kriminálnikov a hackerov. Keď sa však na scéne objaví nový nepriateľ, ani cyborg to nebude mať ľahké.

CGI a celkovo vizuálna stránka tohto filmu vyzerá nádherne, dúfajme však že sa touto cestou poberie aj celý film. Na neho si však ešte chvíľu počkáme, premiérovať bude až 31. marca 2017. Vo filme uvidíme aj Takeshi Kitano ako Daisuke Aramaki, Juliette Binoche ako Dr. Ouelet. Ale aj Michael Pitt ako Kuze, Pilou Asbæk ako Batou, a Kaori Momoi.

Foto: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -