Úžasná Scarlett Johansson v traileri na Ghost In the Shell s nádherným vizuálom

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Po kope krátkych ukážok nám Paramount Pictures konečne predstavuje prvý trailer na film Ghost in the Shell. Tento film má korene v japonskej mange (komikse), a dostal dokonca aj animované prevedenie. O to sa v roku 1995 postaral režisér Mamoru Oshii. Taktiež sa dočkal aj herného spracovania, a tak je tento titul veľmi známy. V roku 2017 tak konečne uvidíme plnohodnotnú filmovú verziu, ktorá má tak nádherný vizuál, že sa snímku proste nevieme dočkať. 

Ghost in the Shell a jeho dychberúci trailer

Toto mysteriózne sci-fi nám na plátna privedie režisér Rupert Sanders. Hlavnú postavu, ako už stojí v názve, si zahrá nádherná Scarlett Johansson. Tá bude vo filme cyborgom s mozgom človeka, a bude viesť elitný tím Section 9. Ten sa zaoberá chytaním nebezpečných kriminálnikov a hackerov. Keď sa však na scéne objaví nový nepriateľ, ani cyborg to nebude mať ľahké.

CGI a celkovo vizuálna stránka tohto filmu vyzerá nádherne, dúfajme však že sa touto cestou poberie aj celý film. Na neho si však ešte chvíľu počkáme, premiérovať bude až 31. marca 2017. Vo filme uvidíme aj Takeshi Kitano ako Daisuke Aramaki, Juliette Binoche ako Dr. Ouelet, Michael Pitt ako Kuze, Pilou Asbæk ako Batou, a Kaori Momoi.

Ghost in the Shell

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -