Pozrite si epickú “vodnú” bitku z filmu Ghost in the Shell, ktorá vás navnadí na film!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Nádherná Scarlett Johansson bojujúca vo vode? Nie, nebude to Miss mokré tričko [bohužiaľ]. Jedná sa o očakávanú filmovú adaptáciu mangy a anime, Ghost in the Shell. Tá do kín príde už 30. marca. Scarlett si zahrá postavu menom Major, jediného kyborga svojho druhu na svete. Vedie špeciálny tím Section 9, ktorý sa stará o zastavenie nebezpečných kriminálnikov a hackerov. Do mesta však prichádza nová hrozba a Major zisťuje, kto a prečo ju vytvoril. Bolo jej povedané, že ju na kyborga prerobili pre záchranu jej života. Čo ak je všetko inak?

Film sa môže pýšiť hlavne svojou audio-vizuálnou stránkou. Pohľad na futuristické Japonsko vyzerá už z trailerov orgazmicky. Tento film je ako stvorený pre IMAX, a tak si film nezabudnite pozrieť tam. Hudba zatiaľ znie rovnako zaujímavo, počuli sme napríklad hlavnú tému zremixovanú Steve-om Aokim. Film bude prešpikovaný akčnými scénami, a tak očakávame výborný hudobný sprievod. Jednou z týchto akčných scén je práve btika vo vode, ktorá sa objavila snáď v každom traileri. A práve tú nám štúdio Paramount ponúkol celú. Pokochajte sa a skráťte si čakanie na tento vysoko očakávaný film!

Ghost in the Shell – Water Fight

Tento film má korene v japonskej mange (komikse), a dostal dokonca aj animované prevedenie. O to sa v roku 1995 postaral režisér Mamoru Oshii. Režisér filmu Rupert Sanders však prezradil, že sa nebude striktne držať svojich predchodcov. Uvidíme nový príbeh, avšak mnoho scén je podobných tým z anime. Sme naozaj zvedaví, ako bude vyzerať prenesenie anime do reálneho života. Toto cyberpunkové sci-fi sa blíži, a my sa nevieme dočkať! Ako ste na tom vy?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah