Nové video približuje samurajské boje v práve vychádzajúcom Ghost of Tsushima

Nenechajte si ujsť

Róbert Herda
Róbert Herda
Ahoj, ako si si už mohol prečítať, volám sa Róbert. Videohrám, knihám a hlavne kinematografii ako médiám, ktoré sú určené na rozprávanie príbehov, sa venujem už nejakú tú dekádu (ak si dobre pamätám, tak vlastne od dôb, čo som začal registrovať okolie). Najmä preto sa snažím všetko, čo z týchto oblastí prichádza skúmať a nezriedka analyzovať. Momentálne pracujem aj na vlastnej tvorbe a popritom sprostredkúvam čitateľom rôzne novinky, dojmy a recenzie z týchto oblastí.

Samurajovia z poslednej exkluzivity tejto generácie dorazili

Očakávaný historický open world práve dnes vychádza, takže sa doň budete môcť konečne pustiť. Na kanáli PlayStation sa ale objavilo video, ktoré približuje krvavé a nezriedka surové boje v konzolovom hite menom Ghost of Tsushima.

Treba zmieniť, že ide o pomerne tradičnú prax, nakoľko je v posledných rokoch zvykom čo možno najviac upozorniť na prichádzajúci hru v kľúčových momentoch pred vydaním. Najmä preto vychádzajú launch trailery, príbehové ukážky a mnohé ďalšie, ktoré majú za úlohu získať pozornosť hráčskej masy.

Combat overview video zaujme najmä fanúšikov poctivo spracovaného bojového systému, ktorý síce nie je zložitý na pochopenie, ale poskytne žiadanú satisfakciu.

Ghost of Tsushima ponúkne masívne boje i komorné strety

To, že sú súboje v poslednej exkluzivite konzol PlayStation 4 dôležitou súčasťou celej hry, sme vám prezradili už v našej nedávnej recenzii. Nemôžete sa preto čudovať, že autori zo Sucker Punch Productions im venovali kratšiu upútavku, ktorá upozorňuje, že sa v rámci stretov s dobyvačnými Mongolmi budete musieť uchýliť k nekalým praktikám.

Video hlási, že na samom počiatku príbehu ste samuraj, avšak nakoniec sa z vás stane legenda, skutočný duch súostrovia Tsushima. Vývojári pritom približujú najpodstatnejšie náležitosti bojového elementu v rozsiahlom samurajskom epose.

Ghost of Tsushima boje
Zdroj: wccftech.com

Zmeny dostupných postojov, stealth možnosti, dokonca i bojové výzvy sú stručne a jednoducho vysvetlené v približne minútu dlhej prezentácii. Ak ale dúfate v nové zábery, tých sa tu nedočkáte. Autori si vystačili s videami zo starších trailerov a State of Play gameplay ukážky.

V prípade, že ste originálnu a na poli hier tematicky unikátnu záležitosť očakávali, Ghost of Tsushima už nepochybne aktívne hráte. Ak náhodou nie a súčasne sa neviete rozhodnúť, či vám bude tento projekt pochuti, možno vám s finálnou voľbou pomôže práve naša podrobná recenzia.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ
Pustili ste sa už do odrážania mongolskej ofenzívy, prípadne čakáte na reakcie bežných hráčov z celého sveta? Dajte nám vedieť prostredníctvom komentárovej sekcie. 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -