Herná exkluzivita Ghost of Tsushima dostane film od režiséra akčnej franšízy John Wick

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Spoločnosti Sony Pictures a PlayStation Productions vyvíjajú film založený na minuloročnej úspešnej hre Ghost of Tsushima.

O réžiu tohto zaujímavého projektu sa postará uznávaný režisér Chad Stahelski, ktorý stojí za réžiou akčnej franšízy John Wick.

Ghost of Tsushima film
Zdroj: criticalhit.net

Hra Ghost of Tsushima dostane vlastný film

Herná exkluzivita na konzoly PS4 a PS5 zožala obrovský úspech po všetkých stránkach a na tento vizuálne spracovaný otvorený svet len tak ľahko nezabudneme. Hlavnou postavou je samuraj Jin Sakai, ktorý sa zaprisahal ochraňovať ostrov Tsushima počas mongolskej invázie Japonska.

Hru si za prvé tri dni od jej vydania na konzoly PS4 zakúpilo viac ako 2,4 miliónov hráčov, čo z nej urobilo okamžitý hit. V roku 2020 si dokonca odniesla niekoľko nominácií na Game Awards, ale väčšinu z týchto nominácií dostala iná PlayStation exkluzivita The Last of Us Part II.

The Last of Us Uncharted
Zdroj: joblo.com

Ďalšia adaptácia úspešnej hry od Sony

Produkciu si pod svoje krídla zobrala spoločnosť 87Eleven (John Wick, V ako Vendeta). Ruku do diela taktiež pridajú Asad Qizilbash a Carter Swan z PlayStations Productions. Výkonným producentom bude spoločnosť Sucker Punch Productions.

„Sme nadšení, že môžeme uzavrieť partnerstvo s Chadom a spoločnosťou 87Eleven, aby sme ich predstavu Jinovho príbehu dostali na veľkú obrazovku. Radi spolupracujeme s kreatívnymi partnermi, ako je Chad, ktorí majú záľubu v našich hrách a vedia zabezpečiť, aby sme boli schopní vytvárať skvelé adaptácie, ktoré nadchnú našich fanúšikov a nové publikum,“ uviedol Asad Qizilbash v oficiálnom vyhlásení.

Aby toho nebolo málo, filmové spracovanie hernej exkluzivity Ghost of Tsushima nie je jedinou adaptáciou od Sony. Na zozname nájdeš aj pripravovaný akčný film Uncharted od režiséra Rubena Fleischera (Zombieland). V hlavných úlohách sa predstavia Tom HollandMark Wahlberg a Antonio Banderas. Novinka dorazí do kín 10. februára 2022.

Ďalším projektom je seriálové spracovanie jednej z najlepších hier súčasnosti v spolupráci s HBO, na ktorom sa bude podieľať aj vývojárske štúdio Naughty Dog. Seriál The Last of Us dokonca spoznal svoje herecké obsadenie a v titulných postavách Ellie a Joela uvidíme Bellu Ramsey a Pedra Pascala. Dátum vydania zatiaľ nepoznáme, ale o všetkých aktualizáciách z tohto projektu, ako aj z vyvíjanej filmovej adaptácie Ghost of Tsushima, ťa budeme informovať.

Hral si hru Ghost of Tsushima a tešíš sa na vlastný film z rovnakého prostredia obklopeného nádhernou japonskou kultúrou? Názor nám nezabudni zanechať dole v komentároch.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -