Ghost of Tsushima: Legends DLC odhaľuje nové zaujímavé detaily s japonskou tematikou

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ak ste si objednali knihu The Art of Ghost of Tsushima, nové detaily vám zaručene neušli. Zberateľský kúsok obsahoval ďalšie podrobnosti o pripravovanom kooperačnom režime Ghost of Tsushima: Legends, ktorý dorazí na jeseň 2020.

Fanúšikovia tejto exkluzivity od Sony zdieľali svoje nadšenie prostredníctvom rôznych unboxingov na YouTube a podelili sa s nami o lepšie detaily, ktoré sa v knihe nachádzajú.

Ghost of Tsushima: Legends
Zdroj: washingtonpost.com

DLC Ghost of Tsushima: Legends bude plné epických charakterov

Hra bude obsahovať aj novú postavu menom Storyteller – maskovaný cestovateľ, ktorý všetko vie a všetko vidí. Hovorí sa tiež, že krajiny v režime Legends majú skôr „snovú kvalitu“ v porovnaní s hlavnou hrou s nekonečnou škálou farieb inšpirovanou mystickou japonskou kultúrou.

Poteší aj prítomnosť nových nepriateľov a bossov, vrátane temného bojovníka, ktorý sa dokáže transformovať na zviera. Tento zvláštny boss má niekoľko fáz, čo znamená, že sa majú hráči na čo tešiť. Nebude to totiž vôbec jednoduché a preto sa pripravte na ďalšie hodiny nezabudnuteľnej akčnej atmosféry s legendárnymi samurajmi.

Dozvedeli sme sa taktiež o rôznych nových druhoch postáv Oni demons, ako aj Tengu, ktorí budú s veľkou pravdepodobnosťou našimi základnými nepriateľmi.

Veľa nových funkcií

Video používateľa TheSushiSquire (vyššie v článku) ponúka aj letmý pohľad na herné menu, ktoré je typicky minimalistické s červeným odtieňom. Nechýbajú ani nové použiteľné zdroje a meny v ponuke Crafting and Feasts, ktoré prídu s úplne novými funkciami.

Podľa Google Books obsahuje kniha The Art of Ghost of Tsushima20 stránok konceptov a podrobností o nadchádzajúcom DLC Legends.

Kooperačný režim príde do hry na jeseň 2020 úplne bezplatne. Na novú expanziu sa už teraz veľmi tešíme a ak vás táto novinka zaujíma, viac informácií nájdete tu.

Hrali ste hru Ghost of Tsushima a tešíte sa na nadchádzajúce DLC Legends? O vaše názory sa s nami môžete podeliť dole v komentároch.

Zdroj: ign.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -