Avengers Assemble? Vo filme Ghosted môžeme podľa Chrisa Evansa očakávať aj cameá v podobe jeho kolegov z MCU

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Herci z MCU vo filme Ghosted

Pre mnohých hercov je určite cieľom patriť medzi tú najlepšiu a najznámejšiu elitu. Vedia im v tom pomôcť ako skvelo spracované, tak aj obľúbené filmy. MCU je na také filmy ako stvorené a vďaka nemu privoňalo k sláve niekoľko už teraz známych hercov. A je možné, že sa viacerí títo herci ukáže vo filme MCU veterána, Chrisa Evansa, ktorý nesie názov Ghosted.

Chris sa ako Marvel komiksová postava ukázal ešte v rokoch 2005 – 2007 v dvoch filmoch o Fantastickej štvorke, kde si zahral postavu menom Johnny Storm/Human Torch. Následne sme ho však od roku 2011 do roku 2019 videli hrať komiksovú postavu Steva Rogersa vo viacerých filmoch. Captain America svoj štít síce posunul ďalej, no Evans si stále zachoval s hercami priateľské vzťahy.

Avengers 2012
Zdroj: trowdown815.com

Práve preto herec v rozhovore pre Good Morning America prezradil, že v jeho najbližšom filme môžeme očakávať nielen bežných hercov, ale aj tých z Marvelu. Tvrdí, že sa v tomto filme ukáže pre jedno alebo dve cameá niekoľko jeho priateľov z MCU. Konkrétne mená síce nevieme, no dá sa predpokladať, že pôjde skôr o hercov, s ktorými Evans pracoval v prvých troch fázach.

Nejde o prvé stretnutie Evansa a De Armas v jednom filme

Hlavnú úlohy však aj tak stvárni Evans spolu s herečkou Anou de Armas. Romantická akčná komédia túto dvojicu hercov spojila opäť, aj keď to nebolo až tak dávno, čo sme ich videli spolu v jednom filme. Prvýkrát si spolu zahrali v roku 2019 v detektívke Na nože, kde mali obaja dôležité úlohy. Druhýkrát si spolu zahrali iba minulý rok v akčnom filme The Gray Man, tiež v pomerne dôležitých úlohách.

Ghosted-chris-evans-ana-de-armas
Zdroj: variety.com

A tretíkrát si spolu zahrajú už dnes, 21.4. 2023. Práve dnes by mala totiž na streamovaciu platformu Apple TV+ prísť táto očakávaná akčná romantická komédia režiséra Dextera Fletchera. Film sa zameria na muža menom Cole, ktorý sa zamiloval na prvom rande do ženy menom Sadie. Spoločný čas si užili, avšak zamilovanému Coleovi prestane Sadie odpovedať na správy (ghostne ho).

On je z toho sklamaný, no taktiež sa o ňu bojí. Od Sadie sa však na rande dozvedel, že žije v Londýne, a tak sa Cole rozhodne ísť na menší výlet do Európy, úplne sám, len aby ju prekvapil. To, čo nájde, keď príde na kontinent, ale veľmi prekvapí jeho. Sadie mu totiž zamlčala, že je agentkou špeciálnych jednotiek a Cole sa zapletie do sprisahania, ktoré je oveľa väčšie než čokoľvek, čomu musel kedy čeliť.

Ktorých MCU hercov v tejto akčnej romantickej komédii podľa vás uvidíme?

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -