NETFLIXSeriályTrailery

Netflix a Blumhouse nám odhalili prvý trailer k hororovému seriálu Ghoul!

Netflix a Blumhouse si pre nás pripravili niečo špeciálne. Oficiálne odhalenie traileru k nadchádzajúcemu seriálu Ghoul prichádza a originálna séria z Indie je pripravená uzrieť svetlo sveta. Síce bude mať len tri počiatočné epizódy, ale to celé by sa mohlo zmeniť po očakávanom úspechu všetkých zainteresovaných spoločností.

Kam nás zavedie seriál Ghoul od Netflixu?

Na seriáli spolupracovali tvorcovia, ktorí nám už v minulosti priniesli kvalitné hororové zážitky ako Insidious, Uteč alebo Udta Punjab. Tentokrát sa ocitneme vo vzdialenom vojenskom vyšetrovacom centre, kde sa bude skupina ľudí snažiť vyšetriť tajomný prípad. Vyšetrovatelia totižto pokúšali svoj osud a na svojich pacientoch robili neľudské činy. Či sa im to podarí, je otázne. Zlo nikdy nespí a v útrobách starej budovy na nich číha nepríjemné prekvapenie, ktoré sa nedá nazvať človekom.

Seriál bol vyrobený v spolupráci so spoločnosťami Phantom Films, Ivanhoe a Blumhouse. Hlavnými hercami sú indické hviezdy Radhika Apte a Manav Kaul. Prečítajte si, ako sa k seriálu vyjadril indický režisér Vikramaditya Motwane zo spoločnosti Phantom Films:

“Ghoul je v prvom rade okrajová séria hororov, na ktorú sme neuveriteľne hrdí. Toto je naša druhá spolupráca s Netflixom (Sacred Games) a ďalší silný záväzok priniesť vysoko kvalitný obsah. Sme mimoriadne hrdí na tento seriál a už sa nevieme dočkať, kedy si diváci po celom svete budú môcť vychutnať vydarený hororový zážitok z Indie.”

Všetky tri časti budú k dispozícii súčasne pre viac ako 125 milión užívateľov služby Netflix vo viac ako 190 krajinách sveta, vrátane Indie. Premiéra je naplánovaná na 24. augusta a preto si nezabudnite pozrieť prvý trailer, ktorý nájdete vyššie v článku. Nechýba ani plagát, ktorý celému seriálu dodáva temnú atmosféru. Dáte mu šancu, alebo ostanete pri inom žánri, v ktorom sa bude nachádzať menej krvi?

presvedčil vás tento plagát? zdroj: comingsoon.net

Branislav Petrus
About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  FilmyTrailery

  James Bond sa poslednýkrát vracia v prvom traileri na film No Time to Die

  Pridaj komentár