Najzbytočnejší seriál prichádza! Bryan Singer nám v novom Gifted traileri dokazuje, že takéto X-Men príbehy už nikoho nezaujímajú!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

X-Men seriál Gifted prichádza! Hurá?

Ak je tu niekto, kto sa na tento seriál veľmi teší, tak sa mu rovno na začiatku ospravedlňujem za nadpis aj za nasledujúce slová. Takže, konečne je to tu. Dlho ohlasovaný X-Men seriál s Bryan Singerom. Nečakajte ale prepojenie s filmovým svetom, nečakajte ani zaujímavý príbeh s jedným mutantom ako Legion! Namiesto toho sa pripravte na „úžasnú“ tínedžerskú drámu, ktorá nám ukazuje to isté, čo nám Singer ukázal pred 17 rokmi, ale bez Wolverina, a so žiadnymi zaujímavými X-Men vecami.

Áno, nový seriál Gifted nás absolútne nenadchol. Budem vravieť za seba, na túto „novinku“ som sa tešil. S postupným obsadzovaním hercov a odhaľovania propagačného materiálu, som však pred seriálom zavrel dvere. Žeby ma ale tento nový trailer dokázal opäť nadchnúť? Vyzerá to už konečne ako X-Men seriál, ktorý sme chceli? Nuž, najprv si naň spravte názor sami. Nech sa páči:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=3pDdXYf3nfc]

Dopozerané? Super. Ak sa vám to páči, tak vás obdivujem. Mne teda Singer názor zmeniť nedokázal a iba ma uistil v tom, že toto bude najzbytočnejší seriál, aký túto sezónu príde. Keď sa konečne X-Men séria dokázala odlepiť od témy „sme mutanti, sme prekliaty, musíme sa skryť“ tak to Singer vracia späť, teraz však ešte nezaujímavejšie, keďže sa z tohto celého stal teen seriál, ktorý vyzerá, akoby ho robilo CW. Nechápte ma zle, no filmy ukázali brutálneho Deadpoola s Loganom, a seriálový svet mal zase brilantného Legiona. Toto nám malo vypáliť zrak a dokázať, že X-Men sa udržia aj v TV. To sa však nedeje, a ak si náhodou seriál obľúbite, nečakajte, že sa obnoví na druhú sériu. Ešte raz sa ospravedlňujem za trošku prísnejší článok, no ja som sklamaný. 20th Century Fox prosím, urobte X-Men zaujímavých! Toto je obrovský krok späť.

Vaše názory ma však veľmi zaujímajú. Vnímate to inak ako ja? Dáte Gifted šancu? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -