Aj keď ju vyhodili zo Star Wars, hereckej kariéry sa nevzdá. Gina Carano totiž zahviezdi v novom trileri

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 21 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Gina Carano si zahrá v trileri White Knuckle

Fanúšikovia sveta Star Wars určite poznajú herečku Ginu Carano. Tá sa objavila v najnovšom hranom seriáli The Mandalorian, kde mala väčšiu rolu. Carano však bola zo seriálu vyhodená po tom, čo sa štúdiu Disney nepáčili herečkine isté vyjadrenia na sociálnych sieťach. Gina Carano aj napriek tomu chce v herectve pokračovať, o čom svedčí aj jej obsadenie v novom filme White Knuckle.

Novinka, v ktorej bude Carano nie len herečkou, ale aj producentkou, je inšpirovaná rovnomennou knihou od Erica Reda. Ten k filmu napíše aj scenár, pričom už má na konte nejaké tie scenáristické skúsenosti (The Hitcher, Near Dark). Film sa zameria na ženu, ktorá prežije pokus o vraždu. Zabiť sa ju snažil sériový vrah a vodič nákladného auta v jednom, ktorý je známy ako White Knuckle.

seriál the mandalorian
Zdroj: denofgeek.com

Žena sa rozhodne muža nájsť a zabiť, aby tak navždy ukončila jeho vraždiace praktiky. Film sa vyvíja už niekoľko mesiacov a vraj by sme si ho mali pozrieť už niekedy v prvom štvrťroku roka 2022. Projekt je v podstate zameraný na pomstu, pričom mnoho fanúšikov Giny Carano by určite rado videlo aj jej pomstu voči bývalému zamestnávateľovi Disney. Herečka však je teraz šťastná a zdá sa, že vyhadzov zobrala dobre:

„Som úplne zapálená do tvorenia tohto trileru s Daily Wire a Bonfire Legend. Cítim, že som presne tam, kde chcem a potrebujem byť v tomto momente svojho života. Je to pocit, ako keby som mala krídla.“

Nebude Cara Dune, nebude ani spin-off seriál

Pre Ginu Carano pôjde o prvý projekt od jej vyhodenia z Mandaloriana, na ktorý fanúšikovia seriálu aj celej filmovo-seriálovej série zareagovali rôzne. Niektorí boli za jej vyhodenie, ktoré zdieľali na sociálnych sieťach v príspevkoch s heštegom #FireGinaCarano. Iní ju zas obraňovali a tvrdili, že v herectve nie sú dôležité názory hercov, ale to, ako herci zvládajú hrať svoje postavy.

Caranina postava Cara Dune z Mandaloriana bola pritom dosť obľúbená, a to až natoľko, že mala byť podľa niektorých správ jednou z hlavných postáv nového Star Wars spin-off seriálu Rangers of The Republic. O ňom nemáme už dlhodobo žiadne správy, a tak sa môže stať, že sa seriál nakoniec zruší, alebo práve naopak, že štúdio pracuje na zmenách scenára kvôli vyhodeniu Giny Carano.

Carano nie je prvá, ktorú Disney pre kontroverziu vyhodilo

James Gunn a Johnny Depp
Zdroj: journal.hautehorlogerie.org, bourman.com

Herečka však nie je jediná, ktorá si rozhnevala štúdio svojim správaním. Ďalším príkladom je napríklad James Gunn (Strážcovia Galaxie, The Suicide Squad: Samovražedná misia). Toho vyhodili tiež pre staré kontroverzné príspevky. Gunn sa za svoje výroky ospravedlnil a zrejme aj kvôli tomu, že sa za neho postavili herci z filmu Strážcovia Galaxie, Disney sa rozhodlo prijať ho naspäť, aby natočil napríklad Strážcovia Galaxie 3.

Zlé meno si urobil napríklad aj Johnny Depp, ktorý bol po vážnych obvineniach od svojej bývalej manželky Amber Heard vyhodený zo série Fantastické zvery. Ten kvôli tomu prišiel ale o viacero rolí vo filmoch. No na príklade Gunna a Giny Carano sa dá vidieť, že ak umelec chce, môže aj napriek negatívnym ohlasom od niektorých divákov pokračovať vo svojej práci, pretože vždy sa nájdu ľudia, ktorí ich budú podporovať.

Bude podľa vás nový film Giny Carano úspech? Myslíte si, že jej spor s Disney a kontroverzné vyjadrenia majú nejaký dopad na jej herecké schopnosti alebo popularitu? Svoje názory nám dajte vedieť dole do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -