Gladiátor 2 by sa mohol stať realitou. Čo nové nám o pokračovaní prezradil producent prvého filmu?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Novinky k filmu Gladiátor 2

Film z roku 2000 režírovaný Ridley Scottom s názvom Gladiátor patrí k najobľúbenejším filmovým počinom. Podmanivou hudbou, zaujímavým príbehom a antickou tematikou zaujal nielen divákov, ale aj kritikov. Film získal dokonca aj piatich Oscarov. Gladiátor 2 je preto veľmi očakávaným pokračovaním a producent prvého filmu nám k nemu nedávno prezradil nejaké novinky.

Dozvedeli sme sa niečo nové?

Nad filmovým pokračovaním sa špekuluje už roky. Záujem o vrátenie do role prejavila napríklad aj herečka Connie Nielsen, ktorá si zahrala Lucillu, sestru panovníka Commodusa. Vyjadril sa k tomu aj producent Douglas Wick, ktorý sa snaží spolu s kolegami dosať k životu pokračovanie filmu.

Zdroj: hullindependentcinema.com

„Ridley by to rád urobil. Všetko je naozaj len o tom dostať niečo na papier. Všetci (ktorí boli nejak zapojení do originálu) milujú film až príliš na to, aby ho len lacno využili a urobili niečo, čo bude len tieňom originálu. Všetko je to len kreatívny problém a práca na scenári, a ak sa raz dostaneme na to miesto… Ridley na tom pracuje, je to len otázka času, kedy sa dostaneme na to miesto, kde budeme cítiť, že je hodné film urobiť. Je to naozaj výzva.“

Vyjadrenie producenta je zaujímavé a úprimné. Zdá sa, že hlavní tvorcovia majú v hlave istú víziu a nápady na pokračovanie, no potrebujú si to všetko pekne zoradiť a dať na papier do podoby scenáru. Napísať pokračovanie k tak úspešnému filmu je určite ťažké a ak Ridley Scott chce, aby to bol kvalitný film, niet divu, že na ňom pracuje už toľko rokov.

Zdroj: designmynight.com

Na film je potrebný aj kvalitný tím ľudí, ktorí na ňom budú pracovať. O čom film bude, to zatiaľ nevieme. Avšak šepká sa, že by mohol byť o Luciusovi, Commodovom synovcovi. Ten vzhliadal k Maximusovi a preto je možné, že bude viesť vojnu proti strýkovi. Zatiaľ však o filme nevieme viac a o ďalších informáciách vás budeme informovať.

Čo vravíte na tieto novinky o filme Gladiátor 2? Tešíte sa na pokračovanie? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: cinemablend.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -