Nový klip z filmu Na nože: Glass Onion – Ukazujú sa v ňom hlavné postavy, spoznávame aj obeť

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Detektívky sa v poslednej dobe tešia veľkej obľube. Začalo to s novým Herculom Poirotom (Kenneth Branagh), ktorý tento rok dostal do série druhý film s názvom Smrť na Níle. Druhý diel však dostane ešte tento rok aj detektív Benoit Blanc (Daniel Craig). Na to nás navnaďuje nový klip z pripravovaného filmu Na nože: Glass Onion, druhý diel zo série Na nože.

Tentoraz bude Blanc cestovať do slnkom zaliateho Grécka, kde, ako inak, bude musieť vyriešiť vraždu. Nebude to mať ale jednoduché, pretože bude musieť odhaliť všetky vrstvy tajomstva (či diery v donute?), aby našiel toho správneho vraha. S novým obsadením pestrých podozrivých sa Benoit Blanc vydáva na plavbu s tematikou vrážd a záhad, ktorá nezostane iba pri hre.

Nový klip z filmu Na nože: Glass Onion

Pozvánku na túto hru vidíme v krátkom klipe, ktorý vyšiel počas tohtoročnej akcie TUDUM. Najprv sa nám ale prihovára režisér Rian Johnson, ktorý nám tak trochu prezradí aj začiatok filmu. Postava Edwarda Nortona pozýva svojich priateľov a známych do Grécka na plavbu, počas ktorej si zahrajú hru. V nej musia zistiť, kto ho „zabil“ (aj keď nám tým vlastne môžu naznačovať, kto naozaj nakoniec zomrie).

Pred tým, ako sa však dostanú k pozvánke, musia vybraní hostia prejsť skúškou v podobe záhadného boxu. Leslie Odom Jr., Dave Bautista, Kate Hudson, Kathryn Hahn, Jessica Henwick či Dallas Roberts sa tak snažia vyriešiť tieto čudesné rébusy a hlavolamy. Nakoniec sa im to podarí a zistia teda, že sú pozvaní na súkromný ostrov ich spoločného priateľa.

glass onion dátum
Zdroj: collider.com

Film je pokračovaním snímky Na nože z roku 2019, aj keď z pôvodných postáv sa zrejme vráti iba detektív Blanc. Neuvidíme tak hercov ako Ana de Armas, Chris Evans, Jamie Lee Curtis či Toni Collette, no to nevadí. Dostaneme novú várku zvučných mien, z ktorých sme už niekoľko mohli vidieť aj v novom klipe. Všetkých ich uvidíme 23. decembra 2022, kedy film vyjde na Netflixe.

Ste fanúšikmi filmu Na nože? Tešíte sa aj na toto hereckými menami nadupané pokračovanie?

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -