3 dôvody, prečo v kinách nesmiete zmeškať film Godzilla II: Kráľ monštier!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

3 dôvody, prečo ísť na film Godzilla II: Kráľ monštier

Pred niekoľkými rokmi ohrozovala legendárna Godzilla na plátnach kín ľudskú populáciu. Teraz sa vracia, aby ju zachránila. Z hlbín Zeme totiž povstalo niekoľko ďalších príšer, ktoré chcú planétu ovládnuť. Podarí sa Godzille zvíťaziť a zachrániť civilizáciu? Odpoveď ponúkne film Godzilla II: Kráľ monštier, ktorý prichádza vo štvrtok 30. mája 2019 do slovenských kín a ukáže súboje doteraz nevídaných rozmerov!

1. – Zaujímavý príbeh

Nový príbeh sleduje hrdinské úsilie členov kryptozoologickej agentúry Monarch odraziť útok gigantických tvorov, ktoré boli donedávna považované za mýty. Obrovskej motýlej Mothre, vtáčiemu Rodanovi, ale aj úhlavnému nepriateľovi v podobe trojhlavého Kráľa Ghidoraha sa budú musieť postaviť za pomoci Godzilly. Akokoľvek nepravdepodobne to znie, práve známe monštrum môže pomôcť zachrániť ľudské obyvateľstvo.

2. – Skvelé herecké obsadenie

V hlavných úlohách veľkofilmu o Godzille sa objavia Millie Bobby Brown (seriál Stranger Things), Vera Farmiga (V zajatí démonov), Kyle Chandler (Nočná hra), Charles Dance (seriál Hra o tróny), alebo Sally Hawkins a Ken Watanabe, ktorí sa objavili aj v prvom „godzillom“ filme z roku 2014.

trailer na godzillu 2
Zdroj: dev.buzz.tt

3. – Talentovaný tvorca

Pokračovanie režíroval Michael Dougherty, ktorý zaujal hororovou komédiou Halloweenska noc (Trick ‚r Treat) či vianočným hororom Krampus: Choď do čerta (Krampus). Príležitosť režírovať veľkofilm monštruóznych rozmerov si nenechal ujsť, pretože podobné diela považuje za dôležité. To, čo ho na nich najviac baví a vzrušuje, opísal nasledovne:

Pri týchto filmoch chrúmete pukance, ale pritom sú plné metafor. Hoci sa témy počas rokov zmenili, všetky nám zanechávajú rovnaké upozornenie: ak sa budeme príliš vzpierať prírode, vzoprie sa príroda nám.

michael dougherty
Zdroj: en.wikipedia.org

Snímku Godzilla II: Kráľ monštier uvidíte v slovenských kinách v 2D, 3D aj IMAX® 3D verzii. Do kinodistribúcie ju uvádza spoločnosť Continental film.

Mohlo by vás zaujímať: King Kong vs. Godzilla

Godzilla II: Kráľ monštier plagat
Zdroj: TS Continental film

Tak čo, ako sa na film tešíte? Presvedčili sme vás už, že premiéru naozaj netreba zmeškať?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -