FilmyOdporúčameTrailery

3 dôvody, prečo v kinách nesmiete zmeškať film Godzilla II: Kráľ monštier!

3 dôvody, prečo ísť na film Godzilla II: Kráľ monštier

Pred niekoľkými rokmi ohrozovala legendárna Godzilla na plátnach kín ľudskú populáciu. Teraz sa vracia, aby ju zachránila. Z hlbín Zeme totiž povstalo niekoľko ďalších príšer, ktoré chcú planétu ovládnuť. Podarí sa Godzille zvíťaziť a zachrániť civilizáciu? Odpoveď ponúkne film Godzilla II: Kráľ monštier, ktorý prichádza vo štvrtok 30. mája 2019 do slovenských kín a ukáže súboje doteraz nevídaných rozmerov!

1. – Zaujímavý príbeh

Nový príbeh sleduje hrdinské úsilie členov kryptozoologickej agentúry Monarch odraziť útok gigantických tvorov, ktoré boli donedávna považované za mýty. Obrovskej motýlej Mothre, vtáčiemu Rodanovi, ale aj úhlavnému nepriateľovi v podobe trojhlavého Kráľa Ghidoraha sa budú musieť postaviť za pomoci Godzilly. Akokoľvek nepravdepodobne to znie, práve známe monštrum môže pomôcť zachrániť ľudské obyvateľstvo.

2. – Skvelé herecké obsadenie

V hlavných úlohách veľkofilmu o Godzille sa objavia Millie Bobby Brown (seriál Stranger Things), Vera Farmiga (V zajatí démonov), Kyle Chandler (Nočná hra), Charles Dance (seriál Hra o tróny), alebo Sally Hawkins a Ken Watanabe, ktorí sa objavili aj v prvom “godzillom” filme z roku 2014.

trailer na godzillu 2

Zdroj: dev.buzz.tt

3. – Talentovaný tvorca

Pokračovanie režíroval Michael Dougherty, ktorý zaujal hororovou komédiou Halloweenska noc (Trick ‘r Treat) či vianočným hororom Krampus: Choď do čerta (Krampus). Príležitosť režírovať veľkofilm monštruóznych rozmerov si nenechal ujsť, pretože podobné diela považuje za dôležité. To, čo ho na nich najviac baví a vzrušuje, opísal nasledovne:

Pri týchto filmoch chrúmete pukance, ale pritom sú plné metafor. Hoci sa témy počas rokov zmenili, všetky nám zanechávajú rovnaké upozornenie: ak sa budeme príliš vzpierať prírode, vzoprie sa príroda nám.

michael dougherty

Zdroj: en.wikipedia.org

Snímku Godzilla II: Kráľ monštier uvidíte v slovenských kinách v 2D, 3D aj IMAX® 3D verzii. Do kinodistribúcie ju uvádza spoločnosť Continental film.

Mohlo by vás zaujímať: King Kong vs. Godzilla

Godzilla II: Kráľ monštier plagat

Zdroj: TS Continental film

Tak čo, ako sa na film tešíte? Presvedčili sme vás už, že premiéru naozaj netreba zmeškať?

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Bad Boys ovládli svetové kiná: Zopakujú úspech aj na Slovensku?

  Filmy

  Režisér nového dokumentárneho filmu spomína, ako Attila Végh pochyboval pred zápasom storočia

  Filmy

  John Cena nám odhalil prvých 10 minút DC filmu Suicide Squad 2

  Filmy

  Prezradil nám film The Eternals jeden z najväčších spoilerov Marvel Cinematic Universe?

  Pridaj komentár