Nová posila na palubu filmu Godzilla: King of monsters a súboj troch legiend sa môže začať!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Menej ako mesiac do zadu sme sa dozvedeli, že hviezda zo seriálu Stranger Things, Millie Bobby Brown, sa pripojila k obsadeniu nového filmu zo štúdia Warner Bros a Legendary, pre pokračovanie Godzilly: King of Monsters. To by však nebol svet v Hollywoode, keby k nám neprinesie ďalšiu novinku. K projektu sa pripojí aj ďalší talentovaný herec, Kyle Chandler. Ten sa upísal ako otec charakteru Millie Bobby Brown. Bohužiaľ viac podrobnosti nebolo uvedených, no výroba by sa mala začať už o niekoľko mesiacov.

Pôvodní herci ako Bryan Cranston, Elizabeth Olsen a Aaron Taylor-Johnson sa vo filme neukážu a projektu sa otočili chrbtom. Jedným z mála hercov, ktorí sa chcú vrátiť je však Ken Watanabe. Ten si v predošlej Godzille zahral vedca menom Ishira Serizawa.

Millie Bobby Brown
Akú rolu si zahrá Millie Bobby Brown? Zdroj: screenrant.com

Štúdio Legendary prvý krát potvrdilo pokračovanie v roku 2014 na Comic-Cone. Pri krátkej prezentácii bolo potvrdené, že sa na veľkom plátne ukážu rovno tri legendárne monštrá: Rodan, Mothra a kráľ Ghidorah. Pôvodný režisér Gareth Edwards sa na svoju pozíciu kvôli obrovskej vlne kritiky nevráti. Jeho miesto prevzal Michael Dougherty.

Už čoskoro to vypukne

Začiatkom tohto mesiaca bolo oznámené, že výroba sa začne už počas tohto leta v Atlante. Film už má taktiež stanovený dátum vydania. 22. marca 2019 by sa na veľké plátno mal dostať ešte väčší súboj medzi troma titanmi. K tomuto dátumu zatiaľ nebol uvedený žiadny iný film, takže Godzilla: King of monsters je zatiaľ bez konkurencie.

Godzilla
Obávaná Godzilla, Zdroj: lasertime.com

Síce je k vyvrcholeniu ešte dlhá cesta, my pevne veríme, že sa nám ohľadom Rodana, Mothra a kráľa Ghidoraha objaví viac informácií. Legendárny blockbuster z roku 2014 zarobil 529 miliónov USD a zahrnutie týchto troch monštrier by mohlo priniesť obrovský úspech a ešte viac peňazí do pokladnice oboch štúdií.

Určite nikam neodchádzajte, pretože nové informácie by mali prísť už čoskoro. Ak vás novinka o hercovi Kyelovi Chandlerovi potešila a neviete sa dočkať, nevadí. Všimnúť si ho môžete v seriáli Bloodline, kde hrá hlavnú úlohu. 2.3 sa dokonca ukáže aj na veľkom plátne vo filme Miesto pri mori, kde si zahral postavu Joea.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -