Hlavná hviezda zo Stranger Things potvrdená pre veľkofilm Godzilla: King of the Monsters!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

V roku 2014 odštartoval film Godzilla úplné nové filmové univerzum. Štúdio Legendary si totižto pomaly ale isto tvorí takzvaný “Monsterverse”. Jeho súčasťou bude aj veľký súboj Godzilly a King-Konga. Všetko teda začala Godzilla od Garetha Edwardsa (Rogue One: A Star Wars Story), ktorá zožala veľký úspech, a takisto aj veľa zarobila. Univerzum bude aktívne pokračovať tento rok, kedy vyjde film Kong: Skull Island, ktorý predstaví druhú stranu nášho boxerského ringu. Zatiaľ čo v Godzille boli hlavnými postavami dvojičky Maximoffci a.k.a Aaron Taylor-Johnson a Elizabeth Olsen. V Kongovi nimi budú Tom Hiddleston a Brie Larson.

Godzilla
Zdroj: lasertime.com

Millie Bobby Brown a.k.a Eleven zo Stranger Things!

V roku 2019 však uvidíme pokračovanie Godzilly, tentokrát pod taktovkou Michaela Dougheryho (Krampus). Film bude niesť názov Godzilla: King of the Monsters, a bude posledným krokom pred filmom Godzilla vs Kong. Ich veľký súboj uvidíme až v roku 2020. Štúdio Legendary nám však konečne oznámilo prvú hviezdu pokračovanie Godzilly. Je ňou hlavná hviezda seriálu Stranger Things, Millie Bobby Brown! Toto dievča si kvôli roli Eleven v Stranger Things bude pamätať každý, a navždy. Jej meno budeme v Hollywoode počuť ešte dlhé roky, pretože sa jej práve otvorili dvere do vôd herectva. Nič viac o jej postave nepoznáme, ale vieme, že toto bude pre 12-ročné dievča jej prvý veľkofilm.

Stranger Things
Zdroj: independent.co.uk

Nebojte, jej rolu v budúcich sériach Stranger Things to nijako neovplyvní. Millie uvidíme vo filme Godzilla: King of the Monsters už 21.03.2019. Toto leto ju však uvidíme v druhej sérii Stranger Things, na čo sa nehorázne tešíme. Pokračovanie “Mosterverse” bude taktiež tento rok, a to vyššie spomínaným filmom Kong: Skull Island, ktorý sa do kín dostane už 09.03.2017.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah