Nechajte ich bojovať! Godzilla: King of the Monsters sa v novom traileri púšťa do masívnej deštrukcie!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Godzilla: King of the Monsters trailer

Ak ste patrili medzi veľkých fanúšikov americkej Godzilly z roku 2014, už o rok sa dočkáte maximálneho potešenia. Godzilla je totiž späť a ak vám minule chýbala vo filme akcia, vyzerá to tak, že tu si jej užijete viac než dosť. Trailer sa totiž samotný dá nazvať ako deštruktívny, keďže náš kráľ monštier sa v ňom púšťa do boja až proti trom klasickým príšerám – Mothra, Rodan a ultimátnemu trojhlavému nepriateľovi, King Ghidorah.

Síce ide o pokračovanie, hercov ako Aaron Taylor-Johnson a Elizabeth Olsen tu nehľadajte. Rolu si tu totiž zopakujú iba Ken Watanabe a Sally Hawkins, ktorí hrali v prvom filme dvojku vedátorov. Hlavnú rolu si však na seba berie herečka Millie Bobby Brown, ktorú môžete poznať ako Eleven zo seriálu Stranger Things. Režisérska stolička sa tiež tentokrát vymenila. Garetha Edwardsa vystriedal Michael Dougherty, ktorý má na konte iba horory ako Trick ‚r Treat a Krampus.

 

Film je síce označený ako pokračovanie prvej Godzilly, avšak keďže patrí do novovzniknutého MonsterVerse, ide už o tretí film v sérii. Druhým bol totiž film Kong: Skull Island, s ktorým si to Godzilla rozdá hneď v ďalšom filme. Godzilla: King of the Monsters dorazí do slovenských kín už 30. mája 2019.

Čo vravíte na novú ukážku? Páčil sa vám prvý diel? Tešíte sa na film aj napriek výmene režisérov? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -