Epický finálny trailer na súboj Titanov Godzilla vs. Kong vypúšťa do ulíc Mechagodzillu

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Súboj Titanov sa nenávratne blíži. Atómový jašter a prerastený opičiak si to rozdajú už koncom tohto mesiaca na streamovacej službe HBO Max. Na premiéru v slovenských kinách si budeme musieť počkať, no pre zážitok v sále IMAX to stojí. Čakanie si môžete skrátiť pohľadom na finálny trailer k filmu Godzilla vs Kong, ktorému nechýba epická akcia a prekvapenie na záver.

Štúdio Legendary vypustilo poslednú ukážku na čínsku sociálnu sieť Weibo a odhaľuje ozajstného záporáka filmu. Presne, ako sme očakávali. Godzilla a Kong sa skôr či neskôr spoja proti Mechagodzille vytvorenej z vesmírneho titánu ľudskou rukou. Nejde o žiadne veľké novinky, prítomnosť Mechagodzilly prezradila už mesiace dozadu figúrka a neskôr aj sekundový záber v jednom z trailerov.

Finálny trailer na Godzilla vs Kong:

Okrem mechanickej hrozby bol odhalený aj príchod ďalších postáv, mimozemských bytostí zvaných Xiliens. V predchádzajúcich iteráciách filmovej Godzilly išlo o medziplanetárnych útočníkov s cieľom dobyť planétu Zem. Samozrejme, hlavným stredobodom pozornosti ostáva titulný súboj medzi kráľom monštier a kráľom opíc. Režisér Adam Wingard už v minulosti prezradil, že neskončí remízou a bude mať jasného víťaza.

Svoje sily by si mali zmerať až dvakrát, raz na lietadlovej lodi a neskôr v neónovom veľkomeste. Hudobný skladateľ Junkie XL tvrdí, že súboj na oceáne bude trvať epických 18 minút. Prvé reakcie na film odkazujú na nádherný vizuál a vyzdvihujú práve súbojové sekvencie medzi titulnými monštrami. Naopak kritika padá na ľudskú stránku príbehu, postavy vraj nepôsobia dostatočne reálne.

„Legendy sa spájajú v Godzilla vs. Kong, keď sa títo mýtickí protivníci stretávajú vo veľkolepej bitke na veky vekov, pričom osud sveta visí na vlásku. Kong a jeho ochrancovia podniknú nebezpečnú cestu za jeho skutočným domovom. Spolu s nimi je aj Jia, mladé osirelé dievča, s ktorým si vytvoril jedinečné a silné puto. Ale nečakane sa ocitli na ceste rozzúrenej Godzilly, ktorá nastolila sériu ničenia po celej planéte. Epický stret dvoch Titanov – vyvolaný nevidenými silami – je iba začiatkom tajomstva, ktoré leží hlboko v jadre Zeme.“

Tak znie oficiálna synopsa filmu. Herecký ansámbel sa skladá zo známych tvárí zo série MonsterVerse, ako aj nových mien. Uvidíme Alexandra Skarsgårda, Rebeccu Hall, Eizu González, Millie Bobby Brown, Kylea Chandlera a ďalších.

Film dorazí na streamovaciu službu HBO Max už 31. marca 2021. Bohužiaľ, vydania na lokálnej platforme HBO GO sa podľa všetkého nedočkáme.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -