KVÍZ – Patríš do tímu Konga alebo do tímu Godzilly? Urob si náš kvíz a zisti to!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Godzilla vs Kong kvíz

Po zhruba polstoročí sme dostali ďalší stret dvoch najväčších gigantických rivalov. Kong a Godzilla sa proti sebe postavili v novom filme a tí, ktorí film videli, určite potvrdia, že šlo o tvrdý súboj. My sme si pre vás pripravili Godzilla vs Kong kvíz, vďaka ktorému zistíte, či stojíte na strane Konga, vládcu Ostrova lebiek, alebo na strane Godzilly, kráľa monštier a strážcu rovnováhy.

Najnovší film nás zavedie na nebezpečnú cestu, ktorú podnikne Kong spolu s tímom vedcov, aby zistili, odkiaľ Kong pochádza. Prekážkou sa ale stane Godzilla, ktorá sa chová zvláštne a ešte chce aj dokázať, že je jediným a ozajstným kráľom. Zatiaľ čo giganti bojujú o prvenstvo, istá organizácia na nich chystá veľké prekvapenie. Hodnotenia filmu podľa Rotten Tomatoes si môžete pozrieť TU.

Godzilla II: Kráľ monštier
Zdroj: wefunder.com

MonsterVerse

Prvým filmom z tohto filmového univerza je film Godzilla z roku 2014. Film nám v tomto univerze prvýkrát predstavil Godzillu, ktorá sa vynorila z hlbín oceánov, aby nastolila rovnováhu a ochránila svet pred Titanmi, ktorých svojou hlúposťou prebudili ľudia. Svet sa tak dozvedel o existencii monštier. Z hereckého obsadenia sme mohli vidieť napríklad Elizabeth Olsen alebo Aarona Taylor-Johnsona.

Ako druhý film vyšiel Kong: Ostrov lebiek v roku 2017. Film sa zameral na druhého najznámejšieho Titana Konga. Dej príbehu sa odohráva v roku 1973. Malý tím vojakov a vedcov sa vydáva na ešte nepreskúmaný tajomný ostrov, aby objavili nové poznatky o Zemi. Všetko sa však zvrtne a oni toho objavia viac, než pôvodne čakali. Vo filme hrali napríklad Samuel L. Jackson, Brie Larson alebo Tom Hiddleston.

kong skull island trailer
Zdroj: hdwallpapers.in

Teraz už predposledným filmom, ktorý vyšiel, je Godzilla II: Kráľ monštier z roku 2019. Vo filme prebudila istá ekoteroristická organizácia niekoľko nebezpečných Titanov, ktorí začnú ničiť svet. Godzilla sa tak musí postaviť najväčšiemu z nich a dokázať, že si zaslúži nosiť titul kráľa monštier. V tejto snímke sme mohli vidieť napríklad Millie Bobby Brown, Kylea Chandlera alebo Kena Watanabeho.

Kvíz

Páčil sa vám náš nový kvíz? Patríte do tímu Godzilly alebo do tímu Konga? Podeľte sa s vaším výsledkom kvízu na sociálnych sieťach!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -