Prvý oficiálny záber z filmu Godzilla vs. Kong odhalil kráľa opíc v reťaziach. Čo to znamená?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Jedným z najočakávanejších kasových trhákov roku 2020 mal byť aj film Godzilla vs Kong, ktorý prepojí dva rozdielne svety a prvý oficiálny pohľad na týchto dvoch úhlavných nepriateľov nás pripravuje na príchod niečoho naozaj nevídaného.

Crossover štúdia Legendary sa nakoniec presunul do roku 2021 a vďaka podujatiu CCXP sme sa dočkali aspoň 3sekudového záberu, ktorý po naozaj dlhej dobe uspokojil netrpezlivých fanúšikov. Alebo ani nie?

Oficiálny pohľad do filmu Godzilla vs Kong

V krátkom klipe vidieť plávajúcu Godzillu v plnej rýchlosti a stihla nás potešiť aj letmým pohľadom do ústnej dutiny. Hneď po tom sa už pozeráme na grgajúceho Konga uväzneného v reťaziach. No ani z tohto záberu nemožno potvrdiť, či obe monštrá bojujú proti sebe.

Ak sa však vrátim k spomínaným reťaziam, tie sú znamením dobrých správ. Aj tentokrát podľa všetkého tvorcovia zachovali pôvodnú mytológiu King Konga a náš obľúbený ľudoop sa ocitne v zajatí ľudí.

Pôsobivé je aj to, že sa opäť ľudským tvorom podarilo dobiť všemocného Konga, ktorý sa v pomyselnom MonsterVerse ukázal ako tvrdý bojovník a dokázal vždy zneškodniť celú armádu všelijakých príšer. No bohužiaľ, Kongovou slabinou sú ženy a tak to aj vždy dopadne.

oficiálny záber Godzilla vs Kong
Zdroj: dailycal.org

Využíva Monarch Konga pre ochranu ľudstva?

Súdiac podľa reťaze okolo krku, môžeme sa teda domnievať, že ľudstvo, presnejšie Monarch, používa Konga na boj proti ostatným obrovským príšerám. Z predtým odhaleného propagačného materiálu súvisiaceho s filmom tiež vieme, že Kong bude ovládať obrovskú zbraň v tvare mohutnej palice vytvorenej z chrbtice Godzilly vloženej do kmeňa stromu.

No už dlhšie sa šeptá, že nepriateľstvo medzi Godzillou a Kongom nebude pretrvávať navždy. Nadchádzajúci film by mal totiž priniesť ešte väčšie nebezpečenstvo počas záverečného dejstva, čo si bude vyžadovať spojenie oboch monštier.

Momentálne je populárny názor, že tou hrozbou bude Mechagodzilla, ktorú tajne budoval Monarch a ktorá sa samozrejme vymkne z pod kontroly.

Finálny výtvor sa objaví v kinách 20. mája 2021, ako aj na streamovacej platforme HBO Max. Ale kedy nám štúdiá Legendary a Warner Bros. ukážu prvý trailer je zatiaľ otázne. Do tej doby si nezabudni pozrieť aspoň 4 nové plagáty.

Páčil sa ti prvý oficiálny pohľad do filmu Godzilla vs Kong? Názor nám nezabudni zanechať dole v komentároch.

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -