Režisér sa s tým neštve! Godzilla vs. Kong bude mať definitívneho víťaza!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Vo filme Godzilla vs. Kong si radšej neobľubujte obe monštrá!

Nový MonsterVerse sa nám krásne začína rozrastať. Tvorcovia zatiaľ môžu v pokoji spávať, keďže ich prvé dva filmy sú zatiaľ hodnotené veľmi dobre, no a dokonca im aj zarobili pár peniažkov. Všetko začalo s temnou Godzillou v roku 2014 a tohtoročným Kongom, ktorý si fanúšikov tiež získal, i keď disponoval úplne iným štýlom. Oba filmy si ľudia aj kritici zamilovali, no a pre tvorcov to znamená jediné. Podarilo sa im predstaviť dvoch oponentov v najväčšej bitke všetkých čias!

Pokračovanie tohto filmového vesmíru bude v roku 2019, kde sa nám opäť ukáže Godzilla, no a o rok neskôr začne boj! V roku 2020 sa totižto dočkáme filmu Godzilla vs. Kong, no a jeho režisér Adam Wingard sa práve rozrozprával o tom, že film nebude opakovať chyby predošlých verzus filmov. On sám si totižto veľmi praje, aby mal jeho film jedného a definitívneho víťaza.

Režisér filmu Adam Wingard
Režisér filmu Adam Wingard; Zdroj: hollywoodreporter.com

„Chcem mať víťaza. Pôvodný film bol veľmi zábavný, no po jeho skončení ste sa cítili sklamane, keďže si nevybrali stranu. Doteraz sa o tom dokonca ľudia bavia. Čiže chcem, aby ľudia z tohto filmu odchádzali, že si povedia, super, toto je víťaz.“ povedal pre portál EW. Určite je teda takéto rozmýšľanie skvelé! Azda každý z nás keď pozerá verzus film chce vidieť víťaza. Nepotrebujeme byť prerušovaný Marthou ani ničím podobným. No a keď sa idú pobiť takéto obľúbené monštrá, jedno chceme vidieť padnúť. Adam Wingard má na svojom konte pár dobrých hororov, takže dúfame, že mu tento film vyjde. Určite nechceme, aby po takých dobrých filmoch prišiel zlý zrovna ten, kde sú obe monštrá spolu!

Čo vravíte na režisérovo rozhodnutie? Koho by ste si priali mať ako víťaza? Ktorý film sa vám páčil viac? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -